Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy jelezzem az óvó néninek,...

Hogy jelezzem az óvó néninek, hogy a lányomtól mindennap eltünnek a csatjai és hajgumijai?

Figyelt kérdés
Ma pedig egy másik kislány hajában láttam, a lányom is megismerte, hogy az az övé. Nem szóltam, nem fogok egy gyerekkel vitatkozni, de nagyon sírt a lányom, hogy tőle mindennap elveszik.
szept. 18. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Feketén-fehéren. Nem értem a kérdést. Nem jelezni kell, hanem mondani. Egyébként a másik gyerek anyjával is közölhetnéd a gyereke társaságában. Én vinnék neki egy csomag csatot-gumit, és megmondanám neki, hogy tessék, ezt nekiadom, de az én lányom hajából ne szedje ki az övét. Mondjuk, nehezen tudok elképzelni olyan szituációt, hogy egyik lány fogja és kiszed a másik hajából valamit, a másik meg ráadásul hagyja.
szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

,,Hogy jelezzem az óvó néninek, hogy a lányomtól mindennap eltűnnek a csatjai és hajgumijai?”


Pontosan így, ahogy leírtad.

szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom a kérdező azért nem mer szólni, nehogy rossz néven vegyék és az ő lányát kezdjék el cseszegetni vagy másképp viselkedni vele. Mai világban sajnos ez már csak ilyen. Megkérdezném a lányomat, hogy ki az aki konkrétan elveszi tőle és annak a gyereknek az anyukájával/apukájával beszélnék első sorban. A lányodnak is mondd meg nyugodtan, hogy ne hagyja elvenni és nyugodtan szólhat az óvónéninek ha ilyen van. Ha ez sem működik, na akkor mennék oda és szól ék, hogy akkor most ez mégis hogy működik. De lehet, hogy az oviból is kivenném a gyereket ha ilyen szinten lopnak. Vagy más csoportba rakatnám.
szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
*szólnék
szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ki veszi el? A gyerekek? Akkor szóltok szépen q lanyoddal együtt az ovononek
szept. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk is folyamatos körforgásban voltak az oviban a hajbavalók, mert sokszor a lányok letették az asztalra, az óvónéni meg délutáni alvás után csak sorban tette be a hajukba, nem figyelte, hogy melyik kié...
szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"tőle mindennap elveszik"


Hol, hogyan, milyen körülmények között?

Ha erőszakkal, akkor ott és akkor szóljon az óvónőnek. De ha kilopja a táskájából, akkor is, amint észreveszi ezt, szóljon.

Te annyit tudsz csinálni, hogy ha ezt neked elmeséli a lányod, akkor elmondod az óvónőnek és kéred, hogy szolgáltasson igazságot a lányodnak.

szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Így mondd az óvónőnek, ahogy leírtad. Mondjuk azt megkérdezném tőle, hogy ki szedi ki és teszi vissza a hajbavalókat, mert pl nálunk a délutáni alvásnál amúgy is kiveszik a kislányok, akiket zavar és az óvónő vagy visszateszi nekik, vagy nem. Napi 3-4 csatt tűnik el, engem nem érdekelne ha más kislány hajában lenne a mienk, ha az én lányom hajában is lenne valami, akármilyen. A lényeg, hogy ne legyen a szemében a haja. Nekem az a bajom, hogy reggel “leadok” egy rendezett hajú gyereket, délután meg kapok egy kis mauglit akinek se gumi, se csatt nincs a hosszú hajában és tiszta homok, sár az egész. Nem biztos, hogy nálatok a kislány veszi el a lányodtól, sőt. Szerintem egyszerűen sz@rik rá az óvónő hogy melyik csatt kié és random belerakja akármelyik hajába, amelyiknek éppen lóg.
szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

"Szerintem egyszerűen sz@rik rá az óvónő hogy melyik csatt kié és random belerakja akármelyik hajába, amelyiknek éppen lóg."


Mert az ovononek ugye kutya kotelessege emlékezni ra, melyik csat kié 🤦‍♀️

szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es, pl. az én lányom kapásból mondaná, ha nem az övét akarná az óvónő a hajába tűzni. De meg kell oldani, hogy melléje tegye, ahol nincs útban, és akkor egyértelmű, hogy melyik kié.
szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!