Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha a fiúnk jól viselte az...

Ha a fiúnk jól viselte az ovis kiscsoportot ,a közèpcsoport mennyivel lesz màsabb az elvàràsok terèn ? (Volt némi stressz hol emiatt hol amiatt ,de összességében várakozáson felül teljesített)

Figyelt kérdés

máj. 31. 12:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Miért mi baja van a gyereknek?

Átlag nt gyerek semmilyen kihívással nem találkozik az óvodai évei során. Majd iskolában.

máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mit lehet teljesíteni kiscsoportban? Várakozáson felül jól érezte magát?
máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Wtf? Várakozáson felül teljesítette a kiscsoportot? 6-ost kapott kézmosásból és délutáni alvásból? Szebben énekelte a kiskacsa fürdiket, mint a többiek? :D
máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Nálatok egy kiscsoportosnak teljesítenie kell????

Nagy baj van a toronyban - vagy nálatok otthon, vagy az óvodában.

máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Egyes te jó nagy szèkletkeverő lehetsz .

Nem írtam ,hogy a gyerekkel gond van ,ezt te szőtted oda.

Ez meg mind a nègyőtökre vonatkozik,hogy az első nagy és kötelező kihívás egy kisgyerek èletèben az az óvoda.

Nyugtassatok meg,hogy egyikőtök se óvónő vagy pedagógus vagy edző.

máj. 31. 14:20
 6/18 A kérdező kommentje:
Ilyen felfogással egyiket se tudnàtok jól csinálni , felnőtt szemszögéből ítèlitek meg,hogy egy gyereknek könnyű-e az óvoda vagy nem.
máj. 31. 14:23
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

igen, itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter.



-2ovis anyukája, aki nem érti a kérdést-

máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
#5 Óvodapedagógusnak tanulok, pontosan azt tanítják, hogy nincsenek olyan teljesítendő elvárások, hogy most kiscsoportos akkor fel kell ismernie a sárgarépát meg a paradicsomot meg tudnia kell fejből a Süss fel napot. Az óvodában tanulás van, de oktatás nincs. Nem lehet a kiscsoportot várakozáson felül teljesíteni, mert nincs is várakozás, aminek kötelező lenne megfelelni.
máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

5ös, te mèg csak tanulod ezt másrészt gyereked sincs szerintem .5 èv múlva szívesen beszèlgetek veled erről.

Ne mondjad már,hogy nincs elvárás, én hallom amikor àtveszi a többi szülő a gyereket nem rajzol a másik nem tornázik ,keveset eszik a harmadik a negyedik nem szól,hogy pisilni kell,nem beszél szépen stb,nem úgy játszik,nem öltözik egyedül , szerepeltetés anyáknapjàn stb.

Sok gyerek erre nem úgy reagál,hàl Istennek nálunk az első év gond nélkül lement és pont az ilyenek miatt aggódtunk amiket leírtam, ezért kérdeztem mi lesz a következő csoportban....

máj. 31. 15:21
 10/18 A kérdező kommentje:
8as neked akartam írni bocsi
máj. 31. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!