Mennyire gyakori, hogy egy örökbefogadott ember nem kíváncsi a vér szerinti szüleire? Még csak nem is haragból, egyszerűen csak békében van az életét illetően, és nem érzi szükségét. Illetékesek véleményének különösen örülnék! 🙂

Figyelt kérdés
okt. 19. 17:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9.: Őszinte részvétem anyukádnak, nagyon nehéz lehetett neki! 😢
okt. 19. 21:40
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen véletlenül ismerek 2 örökbefogadott személyt, szóval nem reprezentatív minta, de az egyik barátnőm, akit 5 évesen fogadtak örökbe, és neki van is halvány emléke a vérszerinti családjáról, de nem kereste őket sose, a másik egy kollégám, férfi, akit érdekelne a származása, de mivel ismeretlenek a körülményei, nem foglalkozik vele. Őt újszülöttként hagyták magára. Mindketten szeretik a családjukat, akik örökbefogadták őket.
okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is örökbe fogadtak. Nem akarnék találkozni a szülő anyámmal, de egyszer messziről szívesen látnám, csak hogy tudjam hogy néz ki, hogy van.

Az öcsémet is örökbe fogadták, Ő fel is kereste a vérszerinti anyját, szegénynek aztán évekig tartott míg el tudott tőle szabadulni. Folyton kéregetett tőle az anyja.

Az öcsémet és engem is baba korunkban fogadtak örökbe, közepesen jó családban nőttünk fel.

A férjem is örökbe fogadott, viszont ő ezt csak 32 éves korában tudta meg. Ő sosem akarta fel keresni a vérszerintieket. Ő nagyon jó családban nőtt fel.

okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a férjednek nem mondták el, hiszen ebben semmi titkolni való nincs, plusz tanfolyamon is tanítják, hogy már a kezdetektől el kell mondani. Ettől függetlenül természetesen nagyon örülök, hogy jó család jutott neki!
tegnap 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!