Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Örökbefogadtak, megtaláltam s...

Örökbefogadtak, megtaláltam s vérszerinti testvérem Facebookon, de letiltott, mert azt hitte szórakozok vele és pénzt akarok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
szept. 4. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A személyes felkeresés nem lehetséges? Papírjaid vannak,tudod bizonyítani?
szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Honnan veszed hogy ő kíváncsi rád? Semmi jogod felforgatni mások életét, nem vagytok testvérek, semmi közötök egymáshoz. Két idegen vagytok, mi a szart akarnál tőle ha nem pénzt?
szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy. Nem kellett volna ezzel letámadni. Ha ő nem akar kontaktot, akkor nincs tovább.
szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Regisztrálhatsz újra, csak azért, hogy neki tudj írni, nem kell a régit törölni.
szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen más oldalon álltok: te keresed a családodat, ő pedig egy kicsit "elveszítené" a sajátját, ha ő eddig nem tudott rólad, és most hirtelen kiderülne, hogy ilyet tett egyik/mindkét szülője.

Szerintem hagyj neki egy kis időt, hogy feldolgozza az egészet, aztán még egyszer rápróbálhatsz, akár személyesen is. Ha akkor sem, akkor engedd el, jelenleg valóban csak két idegen vagytok, lehet a puszta léted is idegesíti :(


Amúgy honnan veszed, hogy azért tiltott le, mert szerinte pénzt akarsz? És miért gondolja ezt? Ha engem ezzel a sztorival keresne meg valaki, akkor egyrészt azért meghallgatnám, másrészt eszembe sem jutna, hogy pont a pénz miatt keresett volna meg, hacsak nem utal rá valahogy...

szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az én első reakcióm is ez lenne. Neki van egy saját elképzelése a családjáról, és ha nem tudott rólad, ez olyan, mintha belerondítanál a képbe. Plusz lehet, hogy tényleg csalónak hisz.
szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Egy másik profilról ràìrhatnàl 1x, részletesen kifejtve, hogymit (nem) akarsz tőle.

Ha téged örölbefogadtak, ő meg esetleg intèzetben volt, akkor teljesen más élmènyeitek voltak a rokonokkal kapcsolatban.

Egészséges esetben, családban felnőve a rokonok pozitív dolgot jelentenek. Valaki, aki szeret, akihez kapcsolódsz.

Intéztben általában akkor keres rokon, ha akar valamit, fiatal felnőtteket àltalàban pènzzel lehúzni, mert akkor kapnak az önálló élet megkezdéséhez minimális anyagi segítsèget.

szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki?
szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!