Van itt olyan, aki a második és harmadik gyermekét adta örökbe?

Figyelt kérdés

Sajnos védekezés mellett fogant a második, róla lemondtam..

Most ismét terhes lettem, nem is akarom haza vinni a kórházból. Remélem jó élete lesz.


A miért nem védekezel itt nem segít.


aug. 22. 22:29
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
30: titkos örökbe adásnál is van lehetőség megkeresni a szülőanyukát. Az adott gyámügyre ( ahol a ti örökbe adásotokat intézték) kell bemenni és ott "keresni". A Gyámügy felkeresi a szülőanyát és tájékoztatja a kérésetekről és ha ő is szeretné felvenni veletek a kapcsolatot, akkor létrejöhet a találkozó. A titkos örökbe adásnál is van a gyámügynél adat a szülőanyukáról, kivétel ez alól, ha inkubátorban hagyja vki a babát. De korotokból kiindulva, akkor még nem volt ilyenre lehetőség + akkor a tesód sem talált volna meg titeket (hisz senki nem tudta volna hogy tesók vagytok) Tehát a gyámügyön van adat a szülőanyukátokról. Ez már a ti döntésetek, hogy szeretnétek-e megkeresni és még neki is bele kell egyeznie a találkozóba. De nem lehetetlen.
szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
18.: Az te vagy, én nem ítélkeznék, főleg, ha szerető családba kerültem volna. Nem egy kukába dobott könyörgöm...
szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!