Van itt olyan, aki a második és harmadik gyermekét adta örökbe?

Figyelt kérdés

Sajnos védekezés mellett fogant a második, róla lemondtam..

Most ismét terhes lettem, nem is akarom haza vinni a kórházból. Remélem jó élete lesz.


A miért nem védekezel itt nem segít.


aug. 22. 22:29
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
39%
Vannak akik védekezés mellett is teherbe esnek, és vannak akik sehogy. Sokan várnak gyermekre, sok pár csak az örökbefogadás útján válhat családdá. Nagyon becsülöm azokat a nőket akik egy ilyen helyzetben ezt a megoldást választják, hisz mennyi rosszat lehet hallani. Akkor inkább tudja azt hogy jó helyen van, szép élete lesz.
aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem kötteti el magát akkor az ilyen ? A szexből lehet bármikor gyerek. Ha 8 fogan meg, akkor annyi van otthagyva a kórházban ? És tényleg, nekem is rossz belegondolni a kisebbik helyzetébe. Soha nem tudnám feldolgozni, hogy a bátyám / nővérem kellett anyámnak, de én már nem.
aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
74%
Mert nincs felelősség érzete
aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mi olyan szép abba, ha valaki felnőtt nő létére kétszer is gyermeket nemz, mert nem sikerül normálisan vedekeznie. Ki nem kéne tüntetni?
aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
28%
Nem az a szép, hogy teherbe esik úgy, hogy mem akar gyereket. Az a szép, hogy nem öli meg, hanem esélyt ad neki, hogy jobb családba kerüljön.
aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
88%

“A miért nem védekezel itt nem segít.”


Hát az agyam eldobom. Annyira szeretnék neked véleményt írni. De nem azt kérted, tehát nem teszem.

aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg, hisz annyi szép történetet olvasni, hogy egy ártatlan ujszulott a kórházban lett hagyva, de csodálatos, odaado párhoz került és boldog élete lett. Ja nem...

Sokkal inkább vannak olyan gyerekek, akik ott nőnek fel mindenféle szeretet és család nélkül. Hiába vár több száz pár gyerekre, rengeteg ev, mire örökbe tudnak fogadni. És ezeket az embereket, akik szeretnének egy kisgyereknek szeretet adni, őket teszik ki mindenféle eljárásnak.. A kérdezőhöz hasonlók meg felelőtlenül d*gnak, aztán mossák kezeiket, hogy nem sikerült védekezni.... És csak növelik a magára hagyott gyerekek számát, aztán élik tovább az életüket mintha misem történt volna. És még ő kéri ki magának, hogy nem kér megjegyzést, felfordul a gyomrom.

aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
#27! Ha hivatalos úton LEMOND róla, akkor nem marad a kórházban, hanem örökbeadják. Gyakorlatilag az új szülei viszik haza a kórházból. Van különbség aközött, aki lelép a kórházból, és aki örökbeadja.
aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

#27

Azok, akik sem nem mondanak le a gyerekről, sem nem viszik haza, azok nem is emberek, komolyan!!

De aki örekbeadja, az azért egeszen más.

Viszont azt nem ertem, hogy lehet kétszer is így járni. Remélem kerdező innentől tenyleg komolyan veszi a vedekezest! Lehet kétféle módszerrel egyszerre is akár.

aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%
Én meg a tesóim mind örökbefogadottak vagyunk. Én 21, a nővéreim pedig 23 és 24 évesek. Külön-külön fogadtak minket örökbe, akkor szereztünk tudomást egymásról, mikor a legnagyobb nővérem 18 lett és felkeresett minket (ha betöltöd a 18-at, a testvéreidet segítenek megtalálni ha örökbefogadott vagy). Szóval vannak ilyen esetek. Szülőanyánkat nem ismerem, titkos örökbeadás volt, így hozzá nincs kontakt.
szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!