Van itt olyan, aki a második és harmadik gyermekét adta örökbe?

Figyelt kérdés

Sajnos védekezés mellett fogant a második, róla lemondtam..

Most ismét terhes lettem, nem is akarom haza vinni a kórházból. Remélem jó élete lesz.


A miért nem védekezel itt nem segít.


aug. 22. 22:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt örökbefogadásra is sokan várnak. Szülés után már az új anyuka marad bent a kórházban a kicsivel, nem kell haza vinned. Ennek érdeklődj utána. Barátnőmnek így lett 3 örökbefogadott gyereke, szintén testvérek.
aug. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%
Keress fel egy alapítványt, akik örökbeadással foglalkoznak. Pl gólyahír. Segítenek
aug. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%

Én is a nyílt örökbefogadást tudom ajánlani. Legalább szülés után egyből lesz vele valaki.


Olyan meg nincs, hogy nem lehet rendesen védekezni. Ha a gyógyszer nem hat rendesen, akkor lehet gumit húzni meg rengeteg más módszer van rá. Ahelyett, hogy erre fókuszálnál inkább a pillanatnyi örömeidért adod örökbe a gyerekeket. Nagyon sok gyerek hiába kerül szerető családba, de amikor megtudják az örökbefogadást mégis kívülállóként érzi magát. Sokaknak nehéz megbírkózni ezzel, hogy a saját anyja eldobta. Nem is értem, hogy tudsz ezekután is ellazúlva hemperegni az ágyban és gyártani további a gyerekeket.

aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%
Hát tényleg csak abban bizhatsz, hogy jó élete van/lesz. Ha már nem sikerül normálisan vedekezni. Aztán kösd el magad, hátha nem hagysz több gyereket magára.
aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%
Attol hogy nem lennek ra kepes de az ilyen emberek szerves reszei a tarsadalomnak hiszen igy 2 csalad is gyermekhez juthat :)
aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha a protokollra vagy kíváncsi, a védőnő segít.
aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
37%

Előre leszögezem, én nem lennék rá képes. DE:


Miért van az, hogy mindenkit támadni kell?


Támadva van, aki nem megfelelő körülmények ellenére megtartja, és megpróbálja kihozni a legjobbat a helyzetből.


Támadva van, aki abortuszra megy.


És támadva van a kérdező, aki megszüli és örökbe adná.


Itt mindenki fölött ítélkezve van, teljesen mindegy, mit csinál...

aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
40%
Ha lenne egy testvérem, de az anyukám lemondott volna róla, baromi dühös lennék és csalódott. Teljesen mindegy, hogy milyen okból tette. Onnantól kezdve nem lenne az anyám. Soha az életben többet nem beszélnék vele. Ez az őszinte véleményem. Főleg miután annyi családot láttam, ahol legalább 6 gyerek van, nem gazdagok, mégis tisztességesen és szeretetben felnevelték mindet.
aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
39%
Te komolyan együtt tudsz élni ezzel a tudattal? Valahol van egy másik gyereked, akit nem szándékoztál felnevelni. Mit mondassz majd neki, ha esetleg felkeres ? Mit mondassz a nagyobbnak, ha kiderül?
aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon szép dologra készülsz, mert nem elvetetted, nem kukába dobod, hanem szerető családba kerülhet.

Alapítványon keresztül nyílt, és titkos örökbeadást is választhatsz, nyíltnál kaphatsz infot a további sorsáról, ha szeretnéd.

aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!