Van itt olyan, aki a második és harmadik gyermekét adta örökbe?

Figyelt kérdés

Sajnos védekezés mellett fogant a második, róla lemondtam..

Most ismét terhes lettem, nem is akarom haza vinni a kórházból. Remélem jó élete lesz.


A miért nem védekezel itt nem segít.


aug. 22. 22:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom, rajtad mennyire segít, de exem anyukája a harmadikat örökbe akarta adni, de végül elvetélt.
aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Pedig segített volna. De hátha szerető családba kerül ha tényleg igaz a sztorid.
aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%

Mindenesetre az a védekezesi mód, amit használsz, lathatóan nem megfelelő. Válassz jobbat, vagy kétfélét egyszerre.


Minden elismerésem, hogy inkább örökbeadod. Nem tudod ugyanoda ahol a tesója van?

aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Baráti körben van örökbe fogadott gyerek.

Hárman vannak. Van másik három még két családnál.

Ők mind testvérek, az anya kb folyamatosan teherbe esett, egyet sem tartott meg.

Nem tudom hogy lehet hat gyerekről lemondani már terhesen, de ők mind jó helyre kerültek.

aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Öröm az ürömben, hogy szülés után így azonnal elköttetheted magad, és aztán kefélhetsz ész nélkül, végnélkül.
aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%

Amig nem szerettunk volna gyereket mindent megtettunk hogy ne is legyen es nem is lett.


Ha lett is volna se lettem volna kepes vegig vinni es megszulni majd oda adni egy idegennek. En inkabb elvetetnem mint orokbeadnam.

aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki a 3. és a 4. gyerekét adta örökbe. Mindenképp jól jártak az adoptáltak ezzel. Iszonyat undorító életet él a nő, a meglévő kettőt sem szabadott volna nála hagyni.
aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
mi a kérdés?
aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van. Nem te vagy az egyetlen aki már a sokadik gyerekét adja örökbe, mond le róla ilyen olyan okok miatt.
aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Gumi,pesszárium( sperma ölő géllel),spirál,hormonos oltás. Mind jó módszer.
aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!