Gyerekvállalás, nevelés - Gyakori kérdések
35.3 szokott lenni a hőm, most 37.1 volt.1 hetem van a mensesig. Lehet ez az oka? Esetleg baba? Néha kipirul az arcom.
Teherbeesés
Teherbeesés
11
Mikor kapjuk meg a gyest és a családit? Még ezen a héten, vagy csak a jövőhéten? Én úgy gondolom a héten kiutalják!
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
2
Ha valaki terhes, és meghal, akkor a gyerek is egyből meghal vagy egy ideig még él?
Tudományok » Természettudományok
Tudományok » Természettudományok
13
Cerazette-t szedek kb.1,5 hete.3 napja elég intenzív vérzésem van. Tapasztalat? Meddig tarthat?
Szoptatás
Szoptatás
2
Létezhet, hogy a fájdalom vagy a stressz hatására záródnak be a petevezetékek az átjárhatósági vizsgálat alatt?
Teherbeesés
Teherbeesés
3
27 hetes pocis vagyok. A sima UH-n is kitudják mutatni a nyúlszájúságot vagy csak a 4d-sen? Ez engem nagyon érdekelne. Egészséges a babám csak aggaszt ez a betegség.
Terhesség
Terhesség
1
Lesz ez még pozítiv teszt? Késik a mensim, igaz csak 1-2 napja, fehér folyás van, émelygés. Néha a mellem is fáj. De ennyi.
Teherbeesés
Teherbeesés
6
Ajánlatok várandós naplóra, amibe lehet jegyzetelni is? A fiammal Pocakosnapló nevű van, most másmilyet szeretnék, ötletek?
Terhesség
Terhesség
6
Megnéznétek a görbémet már volt ovuláciom de ma reggelre újra leesett a hőmérsékletem, megint tojásfehérje szerű nyákom van, na mag persze ovulácios fájdalmaim vannak?
Teherbeesés
Teherbeesés
2
Most voltam UH -on, a lelet szerint 6,8 x 3,9 mm szabályos petezsák látható. Hány hetes terhes lehetek? , mert a doki csak annyit mondott, hogy még nagyon korai...
Terhesség
Terhesség
4
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!