Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyi idős korában...

Kinek mennyi idős korában aludt rendesen nappal a babája?

Figyelt kérdés
Alig alszik nappal 4 hós babám. 4x 20-30 percet és egész nap nyűgös, sokat sír. Evett , tiszta a pelus, csak alig alszik azért nyűgös, látszik rajta ,hogy álmos. Olvastam ,hogy akinek jól alszik a babája nappal, azok a babák kiegyensúlyozottak. Remélem nálunk is eljön ez az idő, mert úgy sajnálom szegénykét amikor sír.
2009. ápr. 27. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kb. a harmadik hónaptól.Előtte rengeteg cirkusz volt, aztán elolvastam az Aludj jól gyermekemet és megtanítottuk aludni.
2009. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az mi? Könyv?
2009. ápr. 27. 15:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Szintén ez a helyzet. 2x sétálva a levegőn alszik 30 percet, ha felébredt sír, fel kell vele jönni, és 2x az ágyában. Egész nap nyűgös, fognom kell, már alg bírim. Ha véletlenül alszik 1,5-2 órát mintha kicserélték volna.
2009. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen.De többen szentségtörésnek tartják, mert eszerint sírni kell hagyni a babát.De mikor heteken át hajnali háromig sikítva sír a kezedben, mert olyan fáradt, hogy nem tud elaludni, akkor újraértelmezed, hogy mi a helyes...
2009. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7.5 hós, most alszik rendesen. Mindenféle cselekkel, alvástanítással voltak jó időszakok, de az nem ilyen volt. Kérdésedre válasz: igen könyv, le is lehet tölteni.
2009. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Le lehet tölteni a netről.Nekünk remekül bevállt mind a nappali, mind az esti alvással kapcsolatban.Hamar megszokta és azóta ő is sokkal jobban érzi magát.
2009. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónaposak vagyunk, de nálunk is ugyanez a helyzet! Alig alszik napközben, és ezért már nagyon nyűgös! Én is várom a praktikákat.
2009. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15:11-es vagyok. Szerintem sem jó minden babánál, bár szentségtörésnek nem tartom. Volt idő, hogy használtuk, kb hatékony is volt, de egyszerűen el kell érnie a babáknak egy kort, hogy valóban jól lehessen altatni. Mi sem szerettük volna felkapkodni, jól is ment a dolog ameddig nem rendszeresítette válaszul a hányást. Most elég pár perc sírás este, tutira róka lesz a vége. Szóval nem csodamódszer:)
2009. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Este jól alszik, csak nappal nem bír. Megkeresem azt a könyvet!
2009. ápr. 27. 15:21
 10/14 A kérdező kommentje:
Honnan tudom letölteni?
2009. ápr. 27. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!