Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyi idős korában...

Kinek mennyi idős korában aludt rendesen nappal a babája?

Figyelt kérdés
Alig alszik nappal 4 hós babám. 4x 20-30 percet és egész nap nyűgös, sokat sír. Evett , tiszta a pelus, csak alig alszik azért nyűgös, látszik rajta ,hogy álmos. Olvastam ,hogy akinek jól alszik a babája nappal, azok a babák kiegyensúlyozottak. Remélem nálunk is eljön ez az idő, mert úgy sajnálom szegénykét amikor sír.
2009. ápr. 27. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

En is akkor hagytam fel ezzel a modszerrel, amikor szegenykem osszehanyta magat a sirastol. Vannak sokkal kimeletesebb modszerek is. Nezz korul, olvass utana es donts te. Nalunk ez a sirnihagyos modszer nem jott be. Inkabb babusgatom egesz nap, amig megtanul magatol aludni, de nem szeretnem megegyszer hanyasban oklendezve latni.

5 hos kisfiu anyuja

2009. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igazuk van a hányós babák mamáinak.Az, hogy nálunk szinte zökkenőmentesen bejött biztos szerencse.Bár nálunk is nagy sírás volt egy darabig.De ismerek több kisgyermekes családot, ahol a két- három éves gyerekek még mindig nem alszanak rendesen, mert maguktól nem tanulták meg.Nálunk ez a módszer vállt be.
2009. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szóval hagyni kell sírni amíg meg nem tanulja ,hogy hogy kell elaludni?
2009. ápr. 27. 16:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellet semmi könyv, vagy jótanács, én csináltam, ahogy gondoltam. Este soha nem volt gond az alvással, viszont a nappal rettenet volt. Sokáig csak a babakocsiban aludt séta közben. Később altatni kellett a kiságyban. Most egy éves és megszünni látszanak a gondok. Alszik mikor álmos. Utólag úgy látom, hogy akkor kezdett rendeződni a helyzet, amikor már többet mozgott, pörgött forgott, mászott. Utánaolvastam és sok babát zavar, hogy olyan sok minden történik körülötte, igy agyilag lefárad, de testileg még nem, ami megneheziti az elalvást.

Soha nem hagytam sirni a lányomat, és mindig végtelenül türelmes voltam hozzá. (Na jó, voltak kivételek, de akkor nagyon jött a fog, és éjjel sem aludt.)

Nekünk ez bevált, ha lesz mégegy annál sem fogok könyvekhez folyamodni.

2009. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!