Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog valaha is nappal rendesen...

Fog valaha is nappal rendesen aludni a babam?

Figyelt kérdés

jelenleg 10,5 honapos

2-3 honapos koraig aludt nappal is 2-3 orakat, de azutan 20 percenkent sirassal felriad, megrazkodott es sehogy sem aludt vissza, ez ment 2 oranket. aztan lassan kitolodott 30 percre, de akkor is sirva ebredt szinte percre pontosan. akkor azzal vigasztaltunk magunkat, majd ha mar felul, maszik, felall stb akkor jobban elfarad. legalabb akkortajt aludt 2-3x 30 percet naponta. az utobbi idoben viszont 1x30 perc a napi adagja, nagyon ritkan sikerul tobbet aludnia, ha voltunk babaklubban es nagyon elfarad az elmenyek hatasara. ez heti 1x van, en egyszeruen nem tudom ugy lefarasztani, barmit is teszek itthon.ennel meg nekem is tobb kellene, nem hogy egy 10 honaposnak. latom rajta, hogy nem eleg neki es delutan mar akarmilyen faradt sehogy sem lehet lefektetni, szinte kuzd az alvas ellen. probaltam mar csak ugy letenni, aztan altatni, melle fekudni, vele aludni stb. egyszeruen nincs tobb otletem, viszont azt a faradt hisztizest mar eleg nehez elviselni amit rendez.soha nem aludt el csak"ugy" jatek kozben. ejjel a kisagyaban, kulon szobaban alszik,minden gond nelkul este 9tol reggel 7ig.


2009. nov. 3. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém jo fárasztoak lehetnek a napjaid.őtletem nem sok van de én azért megprobálnám a levendula olaj párologtatását.nálunk bevált.
2009. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia!Nálunk is voltak ilyen gondok, nem tudom megoldhatod e, de mikor már nagyon nem bírtam elvittem autókázni,ott mindig elaludt.Én sem tudtam semmit se kitalálni már.
2009. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze, elvihetem elmeletileg de ott is csak egy fel orat alszik, es nehez, ha abban a rovid idoben sem tudok otthon tevekenykedni:(
2009. nov. 3. 12:19
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat es remelem meg jonnek otletek!
2009. nov. 3. 12:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy megvárod, amíg túl fáradt lesz és akkor már azért nem bír elaludni?

Cumizik a babád?

Nálunk, ami bevált: félhomály, cumi és simogatom a hátát, amíg elpilled, majd amikor már csukva a szeme, csak a hátán tartom a kezem egy kicsit még. Ha felsír, az általában csak a kiesett cumi miatt van, s amikor visszaadom, akkor csak egy-két simítás a hátára és alszik is tovább.

Igaz még csak 2 hónaposak vagyunk.

2009. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom valaszod. nem cumizik a babam es nem is szeretnem ha cumizna. 1 honapig volt neki de azzal sem aludt jobban sajnos.
2009. nov. 3. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem. Én sem akartam h cumizzon a kisfiam, de muszáj volt. Nálunk bevált.

Akkor marad ugyanaz a módszer cumi nélkül :)

Szerintem nálunk a hosszabb alvás nyitja a hason alvás és h amint hangot ad ki, bemegyek visszasimogatni. Így nem ébred fel és már alszik is vissza.


Kitartás és sok sikert!

2009. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!