Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak köldöksérvvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A 10 hetes kisfiamnak hatalmas sérve van. A gyerekorvos szerint visszahúzódik és nem küldött szakorvoshoz. Hétvégén az ügyeletes látta és ő még ekkorát soha sem látott. Szerinte meg kell majd műteni. Eléggé kétségbe vagyok esve.
2009. ápr. 27. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Unokatesóm kisfiának is elég nagy volt. Visszahúzódott magától. Soha ne hagyd sírni, mert az nem tesz jót neki! A legjobbakat!!!
2009. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiamnak 5 hetes korában jött ki, szintén elég csúnyácska volt a sérv, de most 6 hónaposan már nem is látszik. Ahogy elkezd mozgolódni, próbálkozik felülni olyan 3 hónapos kortól, erősödik a hasfala és szépen visszahúzódik. Ne aggódj rendbe fog jönni a tiednek is!
2009. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az en kisfiamnak is volt, de teljesen visszahuzodott mar. Gyonyoru koldoke lett.
2009. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem nálunk is ugyanígy lesz.
2009. ápr. 27. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kisfiamnak 8 hetes korában jött ki. Jó hatalmas volt neki. A doktornéni leragasztotta 20 napig volt rajta és mire a ragtapasz leesett magától addigra teljesen visszahúzódott. Állítólag csak 6 év körül kerülhet műtétre sor, de nagyon kevés gyereknek kell műteni. Szerintem nektek is visszahúzódik, ne idegeskedj.

2009. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia!kisfiam hatalmas sérvvel született,most 3 hós és mr csak bors méretű neki,szépen visszament a köldöke.a gyerekek 90% kinövi,ha nem akkor is csak iskolás korban műtik meg.nekem a hőemelkedéses gyerekemre 2 hetes korában azt mondta az ügyeletes doki,hogy biztos a foga miatt van:)ne izgulj,hallgass a gyerekorvosotokra.jobbbulást babádnak!3 hós pasika anyája
2009. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

POROFIX CSECSEMŐ KÖLDÖK TAPASZT, 260FT/db minden este tapasztottuk és egy hónap alatt gyönyörűen visszahúzódott most vagyunk 6 hónaposak és nyoma sincs a köldöksérvünknek, pedig nekünk úgy kidudorodott mint egy fél dió:( TEHÁT POROFIX NAGYON JÓ ÉS SEGÍT!!!!!!

Egy pici babát nem sírni hagyni nem egyszerű dolog, ha ez a tapasz rajta van a köldökén sírásnál sem dudorodik ki a sérv, és pikk pakk behúzódik.

2010. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!