Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy mondjam el egy három...

Hogy mondjam el egy három éves kislánynak, hogy anyuci nincs többé?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 00:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Hazudni nem érdemes. Szakembert javaslok.
2019. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%
Őszintén, én ezt kamunak gondolom a kommentjeid alapján. Aki valóban elvesztette a társát, nem ír ilyen nyugodtan. "Élettelenül, hidegen, stb.". Szégyelld magad!
2019. júl. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%
Szívből sajnálom, fogadd őszinte részvétemet.. Szerintem hazudni nem szabad, mert úgyis érzi, hogy valamilyen súlyos titok van a levegőben és ez megmérgezheti a személyiségét. Illetve később kell majd felfedeznie a valóságot ami újabb válsághelyzetet okoz, pont elég egy életben egy ilyen tragédia... De az ő szintjén kell kommunikálni. Priviben elküldöm neked az egyik legnagyobb hazai szaktekintély telefonszámát, ő gyerekpszichológus, ha nem is tud fogadni titeket (engem tudott válsághelyzetben még aznap késő este) akkor majd telefonban segít, hogy hogyan.
2019. júl. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%

Fogadd őszinte részvétem. Borzalmas, ami történt.


Én nem hazudnék, de szerintem a temetés túlzás egy ilyen pici lánynak. :(

2019. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is egy unatkozó tini irománya ez a förmedvény.
2019. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%

Miert? Senki se hal meg fiatalon?


Őszintén, a szintjenek megfeleloen. Temetesre elvinnem, de a testet nem mutatnam. De ugy vinnem h legyen aki elviszi onnan..

2019. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Részvétem. Nem hazudnék neki, persze az életkorához való dolgokat mondanék, hogy angyalka lett, ezentúl az égből vigyáz stb. Anyósom halt meg amikor a lányom 4éves volt, velünk lakott, nagyon szerették egymást. Nem szégyelltük az érzéseinket, együtt sírtunk. Temetésre nem vittük ki, utána mondjuk el neki, h. itt pihen a mama, kijárunk vele a temetőbe.
2019. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%

Igazából kicsit remélem, hogy kamu...



De sajnos halnak meg fiatalon..



Természetesen elmondanám.

Temetésre nem vinném.

2019. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

Természetesen ne hazudj neki, nem hülye csak kicsi. Kegyetlenség lenne áltatni.

Az ő szintjének megfelelően kell elmondani. Anyukája angyal lett, fent van a menyországban, onnan vigyáz rá. Nagyon szereti, látja, hogy mit csinál, de sajnos találkozni nem tudnak. De mindig vele lesz.

A temetésre biztos, hogy nem vinném el. Az ovis lányom csoporttársa 4 évesen az édesapja temetésére el akart menni, elvitték. De egy 3 éves sokkal kisebb, nem vinnèm el.

2019. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
43%

Részvétem.

Temetésre biztosan nem vinném, mit látna ő három évesen belőle? Kb.: Anyát bezárták egy nagy ládába, és beássák a föld alá...szerintem borzasztó sokkoló ez egy kisgyereknek.Hazudni viszont nem érdemes, nyilván keresni fogja az anyját szegény... Én azokkal értek egyet, akik azt javasolják, hogy olyasmit mondj, hogy felment az égbe, onnan figyel, de sajnos már nem jön vissza.

2019. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!