Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Társasjáték, amit 3 és 4 éves...

Társasjáték, amit 3 és 4 éves (kisfiú) tud játszani?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs semmi ötletem, nem vagyok otthon ebben a témában.


Illetve érdekelne még olyan benti játék, ami lekötheti egy 3 és egy 4 éves kisfiú figyelmét.



2019. máj. 5. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Lotti Karotti, kígyók és létrák, Ki nevet a végén? Uno, Fekete Péter, Grabolo, bármilyen fajta memóriajáték, Zingo.

Nekünk ezek vannak, de ha bemész egy játékboltba, sok jót találsz még szerintem.

Nálunk bent a lego és az autózás a sztár, de szoktunk gyurmázni is, Play Doh-nak vannak nagyon jó készletei, nekünk pl tűzoltós is van.

2019. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Nekünk ezek vannak: Csigafutam, Lotti Karotti, Mókuskaland, Kukacvadászat, Lili és Pitypang kutyamegmentős társas, Boribon autózik, illetev ilyen “ki vagy” játék, mikor ki kell találni, kit húzott a másik.


Van fekete péter kártyánk (Vukos és saját gyártás) ezekkel memóriázni is lehet, illetve van Lili és Pitypangos és Kuflis kártyapaklink, ezekkel 4 fajta játékot lehet játszani. Ezen kívül van még másik memóriajátékunk, dominónk.


Amivel még bent szokott játszani: duplo vasút, logico, illetve camelot jr.

[link]

2019. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előttem említetteken kívül még a Dobble nagyon jó, egyszerű, de nagyon fejleszti a figyelmet. 4 éves kislányommal nagyon szeretünk vele játszani, többen gyerekek is elvannak vele ha van vendég. Nekünk a hagyományos van, arra 6+ év van írva, de létezik Dobble Kids is, az 4+. De amúgy csak a mintákban van különbség, simán lehet játszani a hagyományossal is.
2019. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 evessel bent szinten a lego duplo es az autozas, illetve kismotorral a lakast korbegurulas az, ami rendszeresen megy. Ujabban hazat is epitunk nagy parnakbol, oda bebujik, es behord a jatekaibol, vagy tornyot eitunk, es azt szereti utana ledonteni, es ujraepiteni, labdazni is szoktunk bent, gyurmazni, rajzolni.
2019. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csemegézek 😊
2019. máj. 6. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!