Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért sajnálják az új felesége...

Miért sajnálják az új feleségek a gyerektartás összegét?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő adott egy 9 éves kislány, anyukája neveli itthon, a bíróság annak idején megitélt 30 ezer forintot, az apuka és az új család kiköltözött külföldre, a fizetése nyilván többszöröse lett, de az összeg maradt ugyanannyi. Az anya kérte hogy kicsit több pénzbe eggyezenek meg mert nő a gyerek igénye és nem bírja.

Ezt az új feleség nehezményezi. Szerinte elég a 30 ezer forint.


2019. ápr. 17. 22:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert az emberek kicsinyesek. Nekem elváltak a szüleim, apám papíron minimálbéres volt, valami nagyon kevés gyerektartást ítéltek meg, nevetséges is volt, abból éhen hal bárki. Viszont ő mindig többet adott, mert szerette volna, ha nem nélkülözök. Anyám amúgy rendesen vissza is élt ezzel. Pl. megmondta, hogy nem mehetek egyetemre, csak ha apám 100 %-ban állja a költségeket. Apám állta. Hozzáteszem, annyit keresett, hogy az ő háztartásuk ezt meg sem érezte, az új asszony viszont nagyon ki volt akadva emiatt. Az ő lánya meg magánegyetemre ment albérletbe (én koleszba), kb. 10-szer annyiba került, hát az persze természetes volt. Hát, ilyenek az emberek.
2019. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!