Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért hangoztatja azt mindenki?

Miért hangoztatja azt mindenki?

Figyelt kérdés
hogy a gyereket odaitéli a biroság ahol jobbak az anyagi körülmények?ezen mulna csak?a volt párom is ezzel fenyeget holott sosem foglalkozott a gyerekkel.születése ota én nevelem.nem fizet semmit.ellenben perel a gyerekért mondván én 60nmen nevelem ,neki 250nm van.én a gyermekkel vagyok ,ő 1honapbol 2-3 hetet külföldön dolgozik.és perel hát jol van ez igy?

2013. ápr. 10. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagy pereljen. Úgysem kapja meg a gyereket. Nem azon múlik minden, hogy kinek van több pénze. Főleg így van ez egy gyermekelhelyezési perben. Itt minden körülményt megvizsgálnak. Amiket leírtál még nem olyan nyomós indok, hogy elvegyék tőle a gyereket.
2013. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem oda ítélik ahol több a pénz,hanem oda ahol a testi és lelki fejlődésének megfelelőbbek a körülmények. Hiába van palotában,ha nem foglalkoznak vele,nem szeretgetik,segítik. Oda meg pláne nem ítélik ahol a szülő heteket magára (vagy nagyszülőre,babyszitterre) hagyja,akkor inkább a szerényebb körülmények,de állandó gondoskodás.
2013. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez pusztán fenyegetőzés olyan,mint egy páncél,csak itt szavakat tesznek maguk elé.Ki védekezésre,ki támadásra használja.Amióta világ a világ az anya élvez elsőbb!!! jogot a gyermekre,függetlenül az anyagi körülményektől és a hely szűkétől.Az állam megállapított egy bizonyos összeget,amit a gyermek után egyöntetűen kap minden édesanya aki gyesen van,ez alól kivétel a gyed!Nos ezt a pénzt (legyen kb.:40 000 Ft) ítélték meg, nem 100 000-t!Sok anya nem mer kilépni a rossz házasságábó,mert ezzel a fenyegetéssel rémisztgetik.PEDIG sose kötötte az állam öszkomfortos,családi palotához a gyermekvállalást!Lehet gyermeket HAZA vinni,akár petróleummal megvilágított lavórban fürdetett tanya házba is!

Amit megkövetelnek.!:A gyermek legyen tiszta rendezett,a környezete úgyszintén,tudd ellátni az állam által megítélt összegből,Az anya ne fogyasszon alkoholt,drogot,mellékállásban ne árulja a testi adottságait,a gyermeket ne hagyja felügyelet nélkül.Nos az anyák nagy többsége Tökéletesen megfelel ezen kritériumoknak!!!!Nem iszik nem drogozik nem árulja magát,a gyerek eszik iszik és tök jól elvan a bőrében,sokkal jobban érzi magát anyával egy szoba konyhában,mint egy nemtörődöm pont lesz*om apával egy kastélyban ahol még a wc-re menet is eltéved!Tehát ha fenyegetőzik az apuka és te biztosan tudod magadról,hogy nem teszel olyan dolgokat amiket nem kéne egészen nyugodtan röhögd képen.!

2013. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.persze hogy hiszem és tudom hogy a gyermekemet szeretem és ellátom.de itt ezen az oldalon annyira azon az állásponton vannak (hogy apák vagy anyák)az kérdéses,szoval szinte te vagy a rossz anya amiért nem akarod hogy a gyereked egy nemtörödöm,de gazdag apuka nevelje.ezt nem értem.
2013. ápr. 10. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, hogy egy gyereket nem lehet 60 nm-en felnevelni. Ha biztosítottak az anyagi körülményeid, van hol laknotok, van mit ennetek, akkor nem tud mit csinálni. Szerintem. Nem a gazdagságot kell nézni, hanem azt, hogy a normális, átlagos körülmények biztosítottak-e.
2013. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak a szája jár, nem fogja megkapni a gyermeket...
2013. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon pont mindenki azt hangoztatja, hogy a bíróság anyapárti. Ami ma már szerencsére nem igaz. A gyereket oda ítélik ahol a testi lelki fejlődését jobban tudja biztosítani, ez lehet anya és apa is.
2013. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!