Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezelhetőek a jogtalan...

Hogyan kezelhetőek a jogtalan beszolások, ha láthatoan emészti magát miatta a kisgyerek?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ilyeneket a gyermekben helytetenni és az adott szitut megoldani helyben, pl utcán beszol egy öregasszony
2018. ápr. 1. 17:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9 elkezdett csúnya hangnemben károgni a gyerekre vég nélkül, hogy biztos te fogod elrontani miattad lesz rossz miattad kell szerelni miattad emelik a közös költséget, stb holott a gyerekben semmiféle cinkosság nem volt. Egy kisgyerekre zuditott mindent.
2018. ápr. 1. 20:23
 12/21 anonim ***** válasza:
36%

Ha a gyerek még ilyen kicsi - életében elöször locsolkodik, akkor még talán nem is iskolás - , akkor tényleg ne nyomogassa a kaputelefont, mert így elromolhat.


Emellett miért nem a nagyszülöket tetted helyre, ha egész nap ök piszkálták a gyereket ok nélkül!

Nem az öregasszonynak kell visszaszólogatni - mert neki nagyjßaból igaza van, - hanem az anyóséknak!!!

2018. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jól tetted, hogy beszóltál az öreglánynak! Én is ezt tettem volna. De a nagyszülôknek is elmondám a véleményemet!
2018. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Anyósék nem is értenek a gyerekekhez szerintem.mondhatok bármit, nem értik.

De fogadjam el hogy egy jött ment pirít a gyerekemre? Miert nem a felnőttel vitatkozik? Ne kisgyerekkel keménykedjen aki nem is tehet semmiről.

2018. ápr. 1. 21:44
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

milyen kaputelefon megy tönkre attól, hogy egy kisgyerek megnyomja??? Komolyan érdekel.


Kérdező, jól tetted.

2018. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
45%

kerdezo, teljesen egyetertek veled, és aterzem ezt a helyzetet...

Menjenek a bánatba, hogy egy kisgyereken élezik az egojukat.. 😡😡

2018. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
A kaputelefon atttól mehet tönkre, ha elkezd a gyerek valamit bepötyögni, aztál delete-t nyom és ezt ismételgeti, mert ettöl teljesen megzavarodik a rendszer.
2018. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%
tegnap 20:23-as: nézd már meg, mit jelent a "cinkosság" szó - mert láthataólag fogambad sincs. (Ugyanis büntársságot jelent!)
2018. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
45%
akkor engem is le lehetne ordítani, mert folyton elfelejtem tesómék kódját, ha egy alkalommal nem nyomok 3 deletete egyet se....és ezt mindig.,...nahát, még mindig jó a kaputelefon, nem semmi, máshol miktől mennek tönkre. lassan már a yerekek semmit sem csinálhatnak, mindinki másban keresi a hibát
2018. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen egyetértek veled! Ha baja is van, ezt veled beszélje meg és ne más gyerekére pirítson rá, az még csak egy gyerek! Intelligensen rá lehet szólni, hogy pl. Tudod hogy működik, várj segítek, ha pl egyedül van egy gyerek, de a szülővel kell megbeszélni. Egy felnőttnek egy gyerekkel semmi dolga nincsen! Amiről írsz kérdező, az az érzelmi intelligencia hiánya, a csalládodban is és nagyon sok helyen. Az emberek gondolkodás nélkül beszélnek, az én családomban is van sajnos ilyen. Én bizony veszekedek ezért a családtaggal is, ha kell. Ezzel tanul a gyerek is, hogy tudja, hogy nem mindig a felnőttnek van igaza, hogy amit ő a kis lelkében jogtalanságnak érez, azt jól érzi!! Szüksége van a visszacsatolásra, hogy kiismerje magát a világban és később se tartsa a száját és sírjon otthon, ha jogtalan támadás éri. A gyerekek nagyon érzékenyek erre és nagyon erős az igazságérzetük, ebben meg kell őket erősíteni. Kérdező, ha tudsz, próbálj elköltözni onnan, nehogy a hely idővel bedarálja a gyerekedet. Kár lenne érte, mert látni, hogy te nagyon foglalkozol vele, gondoskodsz róla, figyelemmel kíséred a dolgait. Nehogy kárba vesszen mindez. Ha érzékeny a kisfiú, kell, hogy edződjön, de ne így. Tehát ha beszólnak a gyerekednek, nyugodtan szólj vissza, hogy a gyerek lássa a példát, hogyan kell bátran megvédenie magát.
2018. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!