Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinél mennyire ment könnyen a...

Kinél mennyire ment könnyen a pohárból való ivás? 14 hónapos lányom sokszor csak játszik ha pohárból adom neki a vizet, nem mindig jön rá hogy hogyan kell kicucorogni! Csak próbálgatni kell és egyszer csak rájön?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Még ráérsz erre, de persze, próbálgatni kell. Igazából akkor fog menni, amikor már jobban érdekli az, hogy utánozzon titeket. Én lányom szeretett pohárból inni, de sokáig volt ügyetlen, és mindig leöntözte magát. Most 2 éves, már jól megy neki, sajnos üvegből is iszik, azaz csak az ásványvizesből, mert látta, hogy én is úgy ittam belőle..
2010. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PErsze próbálgatja és majd megtanulja. Beletelik pár hónapba. :) Egyébként én a kicsimnek, amikor fürdött adtam játékpoharakat, kisebbet nagyobbat játszani és megtanítottam öntögetni, merni, majd mikor már fogta biztonsággal, akkor ivott belőle. (persze nem a fürdővízből)Egy párszor segítettem neki, majd hagytam csinálja egyedül, de figyeltem, nehogy sokat nyeljen. Hát volt köhécselés, de így nagyon gyorsan megtanult inni, főleg mert nyár volt és állandóan lubickolt a kertben.
2010. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor próbálgatjuk még egy jó darabig, már már azt hittem le vagyunk maradva.
2010. jún. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!