Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek hány éves korig tartott...

Kinek hány éves korig tartott a gyermekénél/einél az éjszakai cumisüvegből ivás? 21 hós anyukája

Figyelt kérdés
Nappal már többször is iszik pohárból , de éjjel rendszeresen cumisüvegből kéri a vizet.
2010. okt. 15. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 éves múlt a kisfiam, de éjszaka mi is még mindíg cumisüvegből iszunk. Így legalább nem ömlik a nyakába és nem megy ki az álom a szeméből.

2010. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva két éves a lányom, és éjszaka is cumisüvegből iszik, meg akkor is, ha babakocsival megyünk valahova (bolt, tanácsadás,...). Akkor is visszük az üveget, ha megyünk a mamához. Aztán ott már pohárból iszik, de ha nyűgös, vagy nincs kedve poharazni, akkor nem erőltetem. Még egy gyereket se láttam iskolában cumisüvegből inni, szóval nem aggódok. Sokszor praktikusabb. Nem folyik, nem száll bele bogár,...

Vettem többféle csőrös poharat, varázsitatót, de egyiket sem szereti. Marad az üveg, meg a pohár. Előbbiről meg majd leszokunk valamikor.

2010. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2,5 éves éjjel, reggel,este cumisüvegezik. Éjjel a teát, amúgy a tejet.
2010. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!