Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli gyerkőcödnek van...

3 év körüli gyerkőcödnek van valami anyás "mániája"? Az én lányom szereti a karomat simizni ivás közben vagy elalváskor. Amúgy idegen helyen nem csinálja, csak itthon, illetve néha mama vagy apa karját is simizi.

Figyelt kérdés

Mikorra szokták az ilyen szokásokat elhagyni a gyerekek?

Mondjuk én meg anyukám hálóingével aludtam állítólag 7-8 éves koromig.


2011. jún. 28. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meg Anyukám vagy Nagypapám fülét birizgáltam :) A lányom szintén a karomat simizi, ha álmos. 2 év 4 hónapos. Remélem, még sokáig nem hagyja el ezt a kedves szokását!!!
2011. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves és állandóan a hajamat piszkálja ami idegesítő mert mindenhol a hajam van ez miatt.Amúgy is hamar zsírosodik nem ám még így,hogy legalább 1 órát piszkálja egy nap.Mikor kicsi voltam akkor nagyon szerettem ha piszkálták a hajamat ,vakarták a hátamat vagy a talpamat nyomkodták erre mind a mamám szoktatott azt hiszem. :)
2011. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is imádom a simizését és nagyon fog hiányozni, ha egyszer elhagyja, csak férjem aggályoskodik, merthogy augusztusban jön a kistesó és szerinte ebből bajok lesznek, nem lesz idő erre a rituáléra.
2011. jún. 28. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj, minden gyereknek vannak "bogarai", különféle szokásai, amiket türelemmel kell viselni. Mégis fölnőnek a kistesók meg a még kisebb tesók is! Ennyi sztem bőven belefér.
2011. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!