Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves ágyban forgolódó...

2 éves ágyban forgolódó gyerekek szüleit kérdezem, mikor hagyja ezt abba és lehet rács nélküli ágyba fektetni?

Figyelt kérdés

Most 20 hós, de születésétől fogva így alszik (és nagyon keveset), az ágy a sokadik helyen van. Sosem voltam én sem jó alvó. Oviba valószínáleg rács nélküli ágy lesz, arra jó lenne ha itthon már rácsnélkülibe aludna.

Nálatok hogy alakult, mikor, mitől hagyta abba a forgolódást?


2010. máj. 26. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom is nagyon forog álmában és éjszaka bejárta az egész kiságyat. De mivel jön a kistesó, ezért 20 hós korában vettünk neki egy extra magasított leesésgátlós ágyat. Még sosem volt "baleset" és nagyon szereti az új ágyát. Azóta talán nem is forog annyira éjszaka. Persze azért éjjelente min. 1x ránézünk a biztonság kedvéért.


2 éves kislány anyukája

2010. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányom a mai napig forog, de már fél éve leesésgátlós ágyban alszik és nem esett még ki. Remélem nem is fog. Egyik végéből a másikba dobja magát, nekiforog a szélének, de átbillenni nem tud rajta. Mi ezért nem mertünk neki, sima ágyat venni, mert izeg-mozog. Éjjel is gondol egyet, felül és átdobja magát az ellenkező oldalra. :) Az ágya körül pedig paplan van, ha mégis lenne baleset.
2010. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol lehet kapni ilyen leesésgátlós ágyat?
2010. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

második vagyok

Mi készítettük asztalossal, mert nem akartam kiadni rá 60 ezret, mire iskolás lesz, úgy is kell egy jó nagy ágy neki is :). A brendonban van nagyon szupi, a katalógus képet elvittem és ügyesn megcsinálták nekünk. Még 10 ezer se volt és imádja a lányom az első perctől kezdve.

2010. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az első válaszoló vagyok.

Mi a magasított oldalú leesésgátlós ágyat innen vettük. [link]

Sajnos az egész link nem jön be, de a Flóra típusra rákattintva a kék hátterű ágy a miénk " "Flóra" kisgyermek ágy magasított oldalakkal - ÚJ -" Nagyon masszív ágy, teljesen meg vagyunk vele elégedve. A leesésgátlót pedig később le lehet venni róla és akkor sima ifjúsági ágyként funkcionál kb. 9-10 éves koráig.

2010. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 27. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!