Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a baja a kislányomnak...

Mi lehet a baja a kislányomnak, van most ez más gyerekével is?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 éves,vasárnap óta lázas.Nem folyamatosan,de időnként,napi 2x 3x felmegy neki 38ra.Voltunk 2x orvosnál,vasárnap ügyeleten,mert táborból kellett haza hozni,de nem találtak nála semmit,hétfőn meg a saját orvosunknál,de ő se talált semmit,még vért is vett,hogy a gyulladást megnézze,de jo lett az eredmény.semmijét nem fájlalja,csak időnként a pocakját,de mást nem,meg ez a láz.mi lehet ez?van még másnál isbolyan,hogy csak láz,semmi más gond?
2017. júl. 25. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nalunk 2 hete volt ugyan ez, csak 39-40 fokos lazzal. Azota se tudni, mi volt. Viszont egy hetre ra visszaesett, holyagos mandulagyulladas lazzal, most meg egy hettel kesobb natha kohogessel. Antibigyot is kaptunk egy hete. Az valami 3 napos laz volt. 3 eves. Jobbulast!
2017. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet,de aggaszt nagyon... :(

Hú,az se jo,remélem nálunk nem lesz vissza esés ha végre helyre jön.Meg azon is aggódok,hogy az öcsije nehogy elkapja,ő két éves,a másik meg 23 hetes a pociban.De nem hiszem el,hogy még a nyarat se tudjuk megúszni betegség nélkül. :(

Ráadásul idén engedtem el először táborba,szombaton mentek,annyira élvezte életem,erre vasárnapr lebetegedett. :(

2017. júl. 25. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Fülészetre vidd el. Nem minden fülfájás koz fájdalmat de ez a szakaszos láz tünete lehet egy középfül gyulladásnak. Amikor az én gyeekeimnek ilyen tipusú láza van mindig kiderül a fülével van a gond.
2017. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A fülét is megnézte neki az orvos... :(
2017. júl. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!