Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkel és szüleiddel hogy...

Gyerekkel és szüleiddel hogy néz ki egy nyaralás? Ma megkaptam, hogy nem pesztrálni akarnak jönni a nagyszülők.

Figyelt kérdés

Sokat vannak nyaralni/wellneselni/stb szüleink kettesben.

Most lesz egy hét, hogy velünk ill az unokákkal együtt.

Erre előre leszögezi a nagyi, hogy nem akar "összenőve" lenni, szoval ki vagyunk "téve" magyarán egy strandra, ők addig mennek "muzeumba" stb.

Ez nem lenne gond hogy nem sulve főve lennénk együtt, DE hogy még el sem indultunk, már ezen görcsöl, a nyaralásrol ez a fő témája, (amugy sem szokott gyerekekkel játszani), ez a görcsös hozzáállása kicsit elvette a kedvem az egésztol pláne hogy férjem nem is jön.

Nem érdeklik a progik sem.


Vagy ne rágodjak ezen? Ez normális, elfogadhato?


2017. jún. 28. 20:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj, igazuk van. Attól, hogy mások a programok, elmehettek közösen, attól reggeli, vacsi van, minőségi időt is tudtok együtt tölteni.


De sajnos sok helyen azért hívják a nagyszülőket "jófejségből", hogy aztán rájuk sózzák a gyereket. EZ viszont aljas dolog, és szerintem a nagyiék félnek, hogy itt is e lesz, ezért szóltak előre, hogy nem bébiszitternek mennek veletek.

2017. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem normalis, illetve persze szulotol fugg, de ilyen szulovel nem mennek nyaralni. Tenyleg mondd le.

Az en szuleim annak is nagyon orulnek, ha velunk tudnak lenni, nemhogy az unokaval. Az ingyenes szitter dolgot meg inkabb hagyjuk, mert Anyadnak meg elvileg te vagy a lanya, szoval ha mar az unoka nem erdekli, legalabb te erdekelhetned. Vagy akkor mi ertelme van tenyleg egyutt menni, ha nem az egyutt toltott ido? Muzeumba el tud menni maskor is, amikor egyedul mennek, most miert nem nez olyan programot, amit o is elvez, meg az unoka is? Ez alapjan olyan, mintha neki csak teher lenne, hogy ti mentek, mert elore kijelenti, hogy se furikazni nem akar titeket, se veletek lenni. Hat koszi, akkor tok felesleges egyutt menni.

2017. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%

21-es vagyok, kinek nem tetsik, amit írtam? Sok szülő tényleg bébiszitternek viszi magával a nagyiékat, sokszor anélkül, hogy ezt közölnék is velük.


Vagy csak az én családom ilyen tirpák, hogy az összes kisgyerek rám volt sózva, mondván fiatal vagyok, vigyázzak rájuk én a nyaralásokon - ergo szar volt az egész és soha nem volt egy szabad pillanatom sem.

2017. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%
#23 en megmondtam volna h "oldd meg ha már elhoztad". Tuti nem vigyaztam volna rajuk.
2017. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom ti pontosan olyanok voltatok hogy lepasszoltátok a gyereket anyátoknak, most meg eszetekbe se jut neketek is vigyàzni az unokára...
2017. jún. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!