Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkel és szüleiddel hogy...

Gyerekkel és szüleiddel hogy néz ki egy nyaralás? Ma megkaptam, hogy nem pesztrálni akarnak jönni a nagyszülők.

Figyelt kérdés

Sokat vannak nyaralni/wellneselni/stb szüleink kettesben.

Most lesz egy hét, hogy velünk ill az unokákkal együtt.

Erre előre leszögezi a nagyi, hogy nem akar "összenőve" lenni, szoval ki vagyunk "téve" magyarán egy strandra, ők addig mennek "muzeumba" stb.

Ez nem lenne gond hogy nem sulve főve lennénk együtt, DE hogy még el sem indultunk, már ezen görcsöl, a nyaralásrol ez a fő témája, (amugy sem szokott gyerekekkel játszani), ez a görcsös hozzáállása kicsit elvette a kedvem az egésztol pláne hogy férjem nem is jön.

Nem érdeklik a progik sem.


Vagy ne rágodjak ezen? Ez normális, elfogadhato?


2017. jún. 28. 20:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
10, az a baj, hogy nem arra vágyik, hogy az egész nyaralást a gyerekmedencében töltse, ő is elmenne várostnézni, nyilván gyerekkel és szülőkkel együtt, de mamának ez is megterhelő, hogy egy levegőt szívjon az unokával... urambocsá' napozna fél órát, míg mama pancsol a gyerekkel...
2017. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem meg akkor is teljesen igaza van. Ő már ezen a részen átesett, felnevelt legalább egy gyereket, az unoka már opcionális, semmilyen kötelezettsége nincsen a nagyszülőknek. Ha a saját nyaralásukon akarnak unokázni, akkor unokázni, de azért nem a szülő tesz szívességet, ha nem tukmálja a gyerekét a nagyszülőkre, hanem a nagyszülők tesznek szívességet, ha majd felajánlják, hogy vigyáznak rájuk. Ha nem tetszik, nem kell együtt menni.
2017. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem mi a probléma. A nagyszülő nem ingyenes bébiszitter. Vigyazhat az unokara, ha akar, de ez nem kötelező. Ha ők inkább múzeumba mennének strandolás helyett, hagy menjenek, nincs ezzel semmi gond. Elég kevés kisgyerek van, aki élvezne egy muzeumlatogatast. Osszenove se kell lenni, nem kell egy héten napi 24 órát együtt tölteni
2017. jún. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%
Senki sem kerte oket h vigyazzanak ra. Egyutt nyaralasrol lenne szo. En ugy lemondanam mint a sicc es inkabb a sajat csaladommal mennek nyaralni. Pofatlansag netovabbja. Remelem lemondod. Vagy elmesz kulon a kicsivel. Valoszinu jobban erezned magad, mint sem veluk tartani es latni a szajhuzogatast. Nem erdemlik meg hogy veluk legyen az unoka. Menjenek ketten.
2017. jún. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Honnan tudod, hogy nem volt róla szó? Valami miatt csak megegyeztek
2017. jún. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
34%

A fő kérdésre: igen, a legtöbben ingyen bébiszitternek viszik a nagyszülőket. Kár ezen szépíteni. A tiéd is erre számított, így előre kijelentette, hogy abból nem eszel.

Ha nem is akartál, akkor nem értem a sértődést. Simán válaszolni kellett volna, hogy persze anya, nem azért akarunk együtt menni. A sértődésből viszont lejön, hogy de mégis.

Mi még nem mentünk anyukámmal/anyóssal, de ha mennénk, előre tisztáznánk, hogy mit várunk a közös nyaralástól.

2017. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, ebben mi a gáz. Ha együtt akartok nyaralni, akkor nyaraljatok együtt, de akkor ne sértődj meg azon, hogy a szüleid is pihenni és nyaralni akarnak.


Vagy ne nyaraljatok együtt, és oldd meg a bébiszittert máshogy.


Mi nem nyaralunk együtt soha. Nem cipelném magammal az anyámat csak azért, hogy ingyenszitter legyen, az senkinek nem lenne pihenés.

2017. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nem az unokára értette csupán a pesztrálást, hanem ránk. Mert pl az ő kocsijukkal mennénk, én kevésbé tudok vezetni. Azt is leszögezte hogy nem akar "taxi" se lenni.


Igy indul az egesz nyaralás...

2017. jún. 29. 09:51
 19/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem értem. Miért nem mész a családoddal nyaralni? Mit kell ezen erőlteni meg görcsölni?
2017. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
58%
nálunk a nagyi azért jön,hogy segitsen,-hogy végre mi is tudjunk pihenni,lazulni,úszni,szaunázni..stb.akkor jön,ha szükség van rá.megteheti,mert ő egyedül is rengeteget megy-ilyenkor nem nyaralni jön,hanem értünk van
2017. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!