Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le a pelenkáró...

Hogy szoktassam le a pelenkáról a lányomat? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Ma is mint jó pár napon keresztül levettem róla a pelenkát és bugyi, naci van rajta. De ilyenkor mindig bepisil. Ma a konyhát takarítottam, és csak cipő zokni póló volt rajta, és ilyenkor mindig a bilibe pisil.2,5 éves lesz 1 hónap múlva.
2010. máj. 17. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem tudja megkülönböztetni hogy amit a popóján érez az pelenka vagy ruha. Várj míg melegebb lesz, és legyen többet csupaszon alul, aztán előbb-utóbb kialakul. Nincs elkésve semmiről.
2010. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta a 20 hónapos fiam, mikor elkezdtük a szobatisztaságot. Mikor volt rajta kisgatya és naci is akkor bepisilt. Így nem adtam rá a naci alá kisgatyát, és akkor nem pisiltbe, hanem ment és szépen letolta a nacit és ráült a bilire és pisilt is. Semmiképp ne várj, ha már elkezdtétek akkor csináld végig ne hátrálj meg. Ne adj rá bugyit, és ha így minden rendben lesz, pár nap után szépen magyarázd el neki, hogy nincs pelus ez csak egy kis bugyi és abba nem szabad belepisilni, vagy vegyél neki valami kis igazi csajos bugyit, én kutyusos gatyót vettem, mert imádja a kutyákat és azt mondtam neki, hogy nem szabad a kutyust lepisilni mert sírni fog és nem is pisite le:)
2010. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,veszek valami csajos bugyit neki köszönöm az ötleteket,tanácsokat.
2010. máj. 17. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!