Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves, és borzasztóan anyás....

2 éves, és borzasztóan anyás. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Másfél éves korától bölcsis. De állandóan rajtam lóg. Mozdulni sem tudok tőle, még pisilni is velem jön. A bölcsben elvan, de ha velem van, húzkod és ott kell legyek mellette.
2010. máj. 16. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon terhelő és fárasztó tudom, de ne csinálj semmit!

Most ilyen igénye van a babádnak, lehet 2 hét, fél év múlva egészen másképp fog viselkedni a kicsid!

Nekem a nagyfiam volt ilyen, még a nagyszülőknek sem tudtam kézből átadni csak, amikor a baba akarta!

Ki fogja nőni, ezt a korszakot!

2010. máj. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nehéz, ettől függetlenül imádom őt. De az a megterhelő, hogy alvásnál is oda kell szorosan bújnom hozzá, ha megébred, már sírva kiabál. És ha játszik is valamit egyedül, akkor is egy méternél messzebb nem ülhetek tőle. Úgy mosok, főzök, takarítok, hogy hisztizve húzza a kezemet. Remélem hamarosan változik a gyermeke, mert ehhez nem vagyok hozzászokva. a nagyfiam nem volt ilyen.
2010. máj. 17. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!