Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pepcoban tényleg mérgező...

Pepcoban tényleg mérgező festékkel szinezik a ruhákat?

Figyelt kérdés
Én többször vettem ott gyerekruhát,de most megijedtem.Itt olvastam ezt.Tényleg igaz?
2017. máj. 12. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon remélem, hogy nem az én hozzászólásom ihlette ezt a kérdést. Egy kérdésre azt írtam, hogy a Papcoban nem merek bébiruhát venni, mert gyanúsan olcsók, nem vagyok biztos benne, hogy ellenőrzött minőség.

De nem írtam olyat, hogy mérgező festéket használnak!


De tény, hogy sok egészségkárosító festékkel festett ruha van forgalomban, nagy márkáknál is, egy halom ilyen cikk van az interneten, pl.

[link]

[link]

2017. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Még elünk jelentem pedig van pár pepcos ruhánk,de van h&m ,c&a is c&a farmerek vanak tele festékel azok még többszöri mosás után is engedig szinüket.én ugy vetem észre .
2017. máj. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, utolsó, hogy ezek nem azonnal hatnak. Most használod, aztán nem érted, 10 év múlva mitől vagy rákos.

De ez bármi másra is igaz, tartósítószerekre, permetszerekre stb.

2017. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
10es nem a te hozzászólásodat olvastam. Konkréten vki így írta hogy mérgező festéket használnak. Talán a babaruhák témakörben, nem tudom, nem emlékszem, csak kicsit megijedtem és ezért kérdeztem, hátha valaki többet tud erről.
2017. máj. 13. 14:39
 15/15 anonim ***** válasza:
31%

13!

-és akkor a majdnem 90 éves öreganyám mitől rákos, és a nagyapám miért halt meg 20 évvel ezelőtt rákban??? Hagyjuk már !

2017. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!