Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi bajuk van a gyerekes...

Mi bajuk van a gyerekes szülőknek a gyermekmentes szállodákkal, éttermekkel stb?

Figyelt kérdés
Van épp elég családbarát szálloda,ahova gond nélkül mehetnek.Mégis háborognak azon,hogy egy-két helyre nem lehet gyereket vinni.
2017. márc. 4. 17:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%

Meg is tudom érteni, meg nem is.

Hirdetjük a fene nagy toleranciát és az elfogadást. Lassan tényleg jobban megéri buz'nak (még e szűrő sem engedi kiírni)lenni, mert az divat, gyerekkel lenni meg ciki.

2017. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szuper dolog h van - három gyerekem van, de ha nélkülük megyunk a férjemmel kikapcsolódni, csakis ilyen helyre.
2017. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Én vitatkoznék ezzel a megállapítással.

3 gyermekünk van, és amikor tavaly nyáron a nagyszülők bevállalták a Őket egyszerre, elmentünk wellnessezni. Amikor megtudtuk hogy van felnőttbarát szálloda, oda foglaltunk. Nagyon jó volt az a pár nap. Csend, nyugalom, teljes kikapcsolódás.


Azt gondolom, hogy kell ilyen is. Olyan szülőknek, akik csendre vágynak. Olyan nagyszülőknek, akik sokat vannak az unokákkal. Olyan embereknek, akik gyerekek okozta hangzavar, ugrabugrálás nélkül szeretnének pihenni.

2017. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtbarát szálloda tényleg van ,ősszel kerestem szállodát családi pihenésre és ott látam ilyett az egyik szállodánál ott csak 14+kortol fogadtak gyereket ,meg felnötekett.
2017. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Ennyiből háborghatnak a kutyások is hogy strandra nem lehet kutyát vinni stb.

Jó ötlet a gyerekmentes szálloda, es a gyerekbarat is.

Nem diszkrimináció ez. A gyerekes alap sztem hogy inkább keres gyerek"barat" helyet/programot..

Ennyi erővel tiltsuk be a bor es egyéb ilyen fesztiválokat ahol többnyire felnőtteknek készülnek a dolgokkal bem babapürével

2017. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen jó és korrekt dolog. Néhány gyerekes azért háborog miatta, mert azt hiszi, ő a világ közepe, csak mert gyereke van.

Étteremre példa. A nyugati mekiben voltam, hoztam az asztal felé a kajával megrakott tálcát, erre egy rohangászó kölyök nekem jött. Csak a kóla borult ki, szerencsére a kisgyerek is elázott. Az ilyenek miatt jó, hogy egyes helyekről ki vannak tiltva. Több kellene.

2017. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem ugyanaz a kutyás.


Ne hasonlítsuk már össze emberek és állatok jogait.


Az alkoholos példa pedig ott bukik, hogy más, ha a kizárt érdekében(kiskorú vagy fiatalkorú, részben vagy egészben döntésképtelen) zárnak ki valakit, mintha a kizárók érdekében történik a kizárás.


Annak ellenére, hogy szívesen járok gyerekmentes helyekre, teljesen egyetértek azzal, hogy ne lehessen kitiltani senkit sehonnan.


Felesleges győzködni a butábbak, szerencsére erre vannak a törvények.


A "felnőttbarát" helyek sem tiltják ki a gyerekeket, ha akarnád odavihetnéd, de a híre miatt senki nem akarja odavinni. Tehát ez a törvényes és igazságos módszer van most.

2017. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
41%

Nekem semmi gondom a felnőtt programokkal. A probléma ott kezdődik, amikor valaki nem tudja mi a különbség egy gyerek és egy kutya között.

Engem gyerek korábban sem zavart, viszont höbörgő, részeg vagy bunkó emberekel szinte mindenhol lehet találkozni. Ezeket kerülném el, ha lehetne.

Nekem inkább nevetségesnek tűnik. Kb olyan, mint a nyugdíjas mentes buszjárat. Attól még nem biztos, hogy jó lesz az utazás. De mindenki oda megy, ahová akar.

2017. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem hallottam még soha senkit háborogni, de ha belegondolsz, a gyerekek emberek basszus, milyen lenne egy nőmentes vagy idősmentes vagy színesbőrű-mentes vagy autista-mentes vagy szőkementes vagy szinglimentes szálloda? Nem undi szerinted? Aki nem bírja elviselni az embertársait, zárkózzon be egy pánikszobába, ne a környezetét kezdje el szelektálni... szerintem. Habár, most a szívemre teszem a kezem, egy idiótamentes helyet el tudnék képzelni ;)
2017. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
16%
Igen, rossz a megfogalmazás. A családbarát szállodákat sem úgy reklámozzák, hogy "szinglimentes hotel". Mennyivel másabb lenne nem?
2017. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!