Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem érdekli 20honapos...

Miért nem érdekli 20honapos fiamat a rajzfilmek? Egyáltalán nem köti le. Ti babátokat mikor kezdte érdekelni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 12:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom 22 hós, 1 éves kora óta "nézi" a bebe tv-t. Nincs benne beszéd, csak színes figurák, meg zene. Ez a favorit, azóta kedvenc lett a kockásfülű nyúl, és a pimpa.

A többi - szerintem nagyobb gyereknek való- mese, nem köti le. Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, örülj neki, ha nem érdekli a tv!! :)

2010. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 omadjoe ***** válasza:
mi kislányunknál a Maszkabál jött be. már 5 honaposan, de akkor csak a zenéje érdekelte. majd késöbb 2-2,5 éves korára a "látvány" is. most a 10 honapos unokahugiját köti le a Maszkabál, egésznap azt akarja hallgatni, nézni, ha éppen nem köti le más elfoglaltság. a 3 éves kislányunkat a Miki egér játszoháza, és az Eperke meséi köti le.
2010. ápr. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!