Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem érdekli 20honapos...

Miért nem érdekli 20honapos fiamat a rajzfilmek? Egyáltalán nem köti le. Ti babátokat mikor kezdte érdekelni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen rajzfilmekkel próbálkozol?

Nálunk semmi más nem jött be csa a Tom és Jerry, de valószínű az is csak a zenéje miatt.

2010. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem is fontos, hogy érdekelje. Gyerekorvosok szerint ovis kor előtt nem is kéne nagyon rajzfilmeket nézniük.
2010. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát már nagyon sokat mutattam neki,magyárázgattam is.Hogy:"nézd ott a maci meg a nyuszi"Addig érdekli mig közvetitek :D

Már volt micimacko,Fifi,verdák,legelö hösei,elmo...stb.

Minden félével probálkoztam...

2010. ápr. 23. 13:14
 4/12 anonim ***** válasza:

na örülök mert eddig én mindenkitől azt hallottam hogy sam a tűzoltó, meg verdák, meg thomas meg stb stb. a nagy kedvence már a 18 hónapos gyereknek is, később meg pláne.

na az én fiamat nem köti le a tévé és a rajzfilmek se pedig már 2 éves múlt. Már kezdtem azt hinni, vmi baja van.

2010. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szia.szerintem örülj neki.mi nem vagyunk nagy tv sek.a Halász Judit szokott menni dvd-n neki,de 20 percnél tovább azt se nézi.semmilyen mese nem köti le,de nem is erőltetem.16 hónapos,néha megy a tv,hogy lássa mi az,így később nem az újdonság ereje lesz nála.de oda se néz rá.én még örülök ennek.inkább játszik,játszunk.
2010. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,énis ilyeneket hallok,meg olvasok.De én hiába mutatok bármit nem érdekli.Imádja ha olvasok neki de a tv nem jo :D
2010. ápr. 23. 13:33
 7/12 anonim ***** válasza:

A lányom 23 hónapos kizárólag a reklámok kötik le, meg a Mamma Mia! De az minden mennyiségben. Én is bepróbálkoztam már mindennel, de semmi.

Talán majd később

2010. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én tettem fel tegnap a kérdést a mesékrol ,,Mennyit néz mesét másfél-két év koruli gyereketek?"Szerintem minden gyerek más,amiket nekem írtak a válaszolók,azok a mesék nem kotik le a lányomat,csak a bebe tv,meg a Gyerekdalok.Az nem baj,ha nem érdeklik a mesék a kisfiadat,sokkal jobb,ha olvasol neki,az enyémet meg ez nem érdekli,nem lehet neki mesét olvasni.Gondolom majd változik ez is,lehet a kisfiad hamarosan meg fog orulni a mesékért.
2010. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom elmúlt két éves, de nem érdekli a tévé. Nagyon ritkán, ha már fáradt, akkor lefekszik és bekapcsolom neki a mesét, akkor is max. 10 perc, utána nem érdekli. Én ezen nem aggódom, szerintem neked sem kell. Csak tudom, néha jól jönne egy félóra, amíg lekötné magát. :)
2010. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen:) De aggodni nem aggodom,majd késöbb megszereti.Köszi mindenkinek a válaszokat.
2010. ápr. 24. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!