Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsiben a munkáltatói...

A bölcsiben a munkáltatói igazolásnak utána néznek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 20:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

Ki beszélt itt a tanulókról???????????????

Egy szóval sem emlitettem hogy velük van a baj.

Hanem a sok léhűtó anyával aki unja a gyerekét és hoz valahonnan egy kamu igazolást.

2010. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
23%
Most úgy csinálsz, mintha egyetlen lennél, aki dolgozik és mindenki más kamuzik. Gusztustalan vagy, ahogy minősítesz embereket. Mint írtam, igazat adnék neked, de alpári vagy.
2010. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
58%

Az egyik ismerősöm gyerekét sem vették fel bölcsibe helyhiány miatt, így egy évvel később tudott csak visszamenni dolgozni, holott nagy szükségük lett volna a pénzre és nem azért akarta beadni, mert unt már vele foglalkozni.

Aki meg tanul az akkor addig ne vállaljon gyereket. Előbb tanuljon és aztán szüljön, ha egyszerre nem képes anya is lenni meg diák is. De abban mi a pláne hogy más neveli a gyerekét, mert ő idő előtt szült?

2010. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Majd pont te fogod megmondani, hogy mikor vállaljak gyereket. "egyszerre nem képes anya is meg diák is lenni", persze, akkor más meg nem képes egyszerre anya is, meg dolgozó is lenni? Mert a munkáját úgy végzi, hogy közben a bölcsiben van a gyereke? Hát nekem meg a tanulás a "munkám", ez van, nem tudom neked miért fáj, hogy én ezt megtehetem. De persze, egyszerre én sem vagyok képes az iskolában is lenni, meg itthon a gyerekkel. És igen, nem vagyok képes egyszerre játszani a gyerekkel, meg a vizsgáimra készülni, ez ugyanis eléggé lehetetlen dolog. Attól még, hogy vizsgaidőszakban nincs tanítás, tanulni ugyan úgy kell, sőt, akkor kell csak igazán. Vagy fáj, hogy én olyankor nap közben itthon vagyok?
2010. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!