Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsiben a munkáltatói...

A bölcsiben a munkáltatói igazolásnak utána néznek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 20:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Utolsó!Ezt én se értem de most kérik hol ott tényleg szeptembertől megy bölcsibe
2010. ápr. 22. 19:13
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
23:20-as vagyok, CSAKMERT A BÖLCSI NEM AZÉRT VAN, HOGY TE (mint itt írta valaki)AZÉRT ADD BE, HOGY NYUGIBA LEVIZSGÁZHASS, ÉS MEGNYINÁLD A HÁZTARTÁST OTTHON, azért van, mert mondjuk PÉNZÜGYI OKOK MIATT VISSZA KELL MENNED DOLGOZNI, legyen hova beadni a gyereket. Azért ne hülyéskedjünk már, és nyugtassuk magunkat... és az ilyen adja be magánba, ne vegye el a helyet az olyan gyerek szüleitől akik anyagi okok miatt adják be gyerekeiket az állami bölcsibe. Na, erről ennyit. Akkor is szemét dolog ez így!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%

Már bocs, de én is egyetemista vagyok, és az tuti, hogy vizsgaidőszakban, amikor nincs órám, nem lesz az a módi, hogy a gyerek nem megy bölcsibe, mivel olyankor kell tanulni. Attól senkinek sem lenne jobb semmivel, ha abban a másfél hónapban nem menne a gyerek. Se neki, se nekem, se azoknak, akiknek nem jutott hely. Neki rossz lenne, mert szereti a bölcsit, és mert felborulna a megszokott rendje, nekem azért, mert ha itthon van, nem tudok tanulni, a többi szülőnek meg azért nem, mert olyan nincs, hogy másfél hónapra bevesznek egy gyereket, aztán kirakják.

És nem, nem fogom magána beadni (bár ezt nem nekem írtad), mert annak az ára kb. annyi kb. mint a lakbérünk és a rezsi egy része.

2010. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
csak azért kérik, mert meg akarnak ijeszteni! mondd, hogy hozod. mikor hozni kéne, és már jár a baba, mondd, hogy kirúgtak, vagy megszűnt a pozíció, a cég, és keresel másikat. nem fogják azt mondani, hogy azokban a napokban mikor munkát keresel, és nem dolgozol hivatalosan, nem viheted a gyereket. nyugi, csak próbálkoznak. nem értem miért. ezért kapják a fizetést, hogy vigyázzanak a babákra. azért adod be, mert dolgod van.
2010. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%

Talán azért próbálkoznak a bölcsik bekérni az igazolást mert mi dolgozók és ADÓZÓK tartjuk el a bölcsit és az ingyenélők gyerekeit.

Szánalmas néha hogy mennyire s.ggfej anyák vannak.

2010. ápr. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

23:20-sal teljesen egyet értek mindenben!!!


anyuka 14 hónapos kisfiúval

2010. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
22:27-es anyukának igaza van. A bölcsi azért van, hogy addig vigyázzanak a gyerekre, amíg az anya, apa dolgozik. Mert ebben az esetben fizikailag képtelenség a gyerekre vigyázni!
2010. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%
pfff...hát köszönöm annak, aki les+ggfejezte a tanuló anyukákat. Kedveseim, akik leoltani járnak ide embereket: a későbbiekben épp elég bőrt húz majd le rólam és a hozzám hasonló élelmes emberekről gyönyörszép államunk (rólunk, akik szégyenletes módon nem dolgozni, hanem iskolába járnak amíg még lehet, hogy egyszer normális életet biztosító állásuk legyen) miután vége a gyes időszakának és megyek dolgozni. Higgyétek el, szívesen mennék dolgozni, csakhogy végzettség nélkül nem megy. Véleményem szerint hasznosabb vagyok a társadalomnak így, hogy a gyermeket bölcsödébe adom , ahol kicsit megszokja a közösséggel járó fertőzéseket, átesik a kötelező gyerekkori nyavajákon, picit ellenálló lesz a szervezete, eközben az apja 13 és fél órában gürcöl értünk becsülettel, én pedig tanulok és tisztességgel ellátom egyéb feladataimat. Nem lesz a fiamnak egy idegbeteg, stresszgombóc, agyonhajszolt anyja, aki azután esik neki a tanulásnak és a házimunkának, miután őt elhoztam haza. Ezek után pedig beilleszkedem a dolgozó nők közé, talán a már említett megerősödött immunrendszer segítségével egészséges gyermekem kevesebbszer lesz az óvodában és az iskolában beteg, nem kell a munkahelyemet kitenni annak a kellemetlen helyzetnek, hogy 1 hét meló után 2 hetet táppénzen vagyok, stb. Megbízható és hozzáértő munkaerő leszek, és életem hátralévő részében a fizetésemből vonódik le annyi minden, hogy bőven meglesz a bünti a szégyenletes tespedésem miatt.
2010. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
38%

előző vagyok, mellesleg talán nem véletlen, hogy a munkáltatói igazolás mellett a bölcsőde elfogadja (és igenis kéri!!!) az iskolalátogatási igazolást is.

és az sem véletlen, hogy mikor mérlegelik, kinek a gyerekét veszik fel, a dolgozók gyermekei mellett szép számban járnak tanulók gyermekei. Nekem sem volt protekcióm, ismerősöm, senkim ott, mégis felvették első körben a babámat, pedig nem sumákoltam, nem vetítettem, meg lett mondva, hogy tanulok.

2010. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
27%

05:59-es, szerintem is szánalmas, hogy ilyen hozzáállású anyák vannak, feltételezem az utolsó mondatodban magadból indultál ki.

Tudod, még igazat is adnék neked, ha nem lenne ilyen alpári a stílusod.


Az ingyenélők gyerekei, akiket te szerinted eltartasz, azok nem a tanuló anyák gyerekei, javaslom nézz kicsit körül Szabolcsban. Mert azok az ingyenélők.

2010. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!