Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A raifaisen banknál utánna...

A raifaisen banknál utánna néznek a munkáltatói igazolásnak?

Figyelt kérdés
Szeretnénk felvenni személy kölcsön,de minimál bérre nem adnak.Gondoltam beszélünk a férjem fönökével irjon a papirra több fizetést.Vajon utánna néznek az apehnél???
2009. júl. 10. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az APEH-nél aligha. Azért van ráírva a kitöltő neve, telefonszáma, mert ha utánanéznek, akkor is a munkáltatónál. Ha a munkáltatóval meg lehet beszélni egy ilyen cselt, akkor biztosan azt is, hogy ha telefonálnak, akkor ne mondjanak mást, mint ami a papíron van.

Nekem sajnos van a Raiffeisennél személyi kölcsönöm, nem kérdeztek utána a munkáltatómnál amikor felvettem (én meg amúgy felmondás alatt álltam, de ráírták, hogy nem állok az alatt - ez is egy feltétel).

2009. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudnak utánanézni, de irásban necces a munkáltatónak többet írni. Telefonon (a szó elszáll...) más a helyzet.
2009. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2009. júl. 10. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Személyi kölcsönnél azt veszik alapul a bankok, hogy mennyi jövedelem érkezik bankszámlára. Pont azért, mert azzal semelyik munkáltató nem mer trükközni.
2009. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem számlára jön a bér, akkor apeh igazolást kérnek. Nem érdemes csalni, nagyon megütheted a bokád (te és a munkáltató is)!

hiteladoslistasnak.hu:

"Kevesen tudják, hogy hitelszerződés megkötése nélkül is bekerülhet valaki az adósnyilvántartásba, amennyiben hitelszerződés megkötésének kezdeményezése során valótlan adatot közöl, hamis vagy hamisított okiratot használ és mindez okirattal bizonyítható."

2009. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!