Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hisztek abban, hogy a...

Ti hisztek abban, hogy a gyerekek latnak. Olyat is amit mi nem?

Figyelt kérdés
Nektek volt erre pelda?
2016. júl. 22. 10:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Az én másfél éves fiam a házunk egyetlen szobájában integet a plafon felé és úgy nevet ahogyan akkor szokott csak mikor valaki bohóckodik neki vagy csikizi.Máshol ezt nem csinálja.Abban a szobában volt egyébként az egyik dédpapa ápolva ,anno 25-30 éve.Róla azt kell tudni hogy legendásan szerette az unokáit meg minden gyereket.Lehet hogy butaság de szerintem láthatja őt.Vagy csak véletlen egybeesés.Mindenesetre nagyon boldog szokott lenni és lelkesen integet ,így nem aggaszt.
2016. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem hittem benne, de mindkét gyerekemnél tapasztaltam, elég fura.
2016. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hiszem igen,de én lebeszélném hogy amit lát az nincsen.Mégpedig azért mert nem tudni hogy ártó e a jelenlét vagy nem.Minden esetre az ő energiáit használja az a láthatatlan valaki.Én próbálnám akadályozni mindenképpen ,veszélyes .
2016. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem és sose volt semmi jele.
2016. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

En nem hiszek benne, sőt jeleket sem tapasztaltam de mi egy kb 100 eves házban lakunk ami azert látott egysmast , es ha egyutt aludtunk volt, hogy arra keltem "pszt anya alszik csendben mar..."

Na az Parád volt azert


Ket neni egy bácsi volt a vendége, 2-3 eves korában aztan fel eve egy krokodil egy malac es ket farkas lakik nalunk

2016. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Betu ***** válasza:

Én hiszek benne. Bàr még a gyermekem àltal nem volt benne részem.

Sajàt sztorit tudok írni. Olyan 15 éves lehettem meghalt a nagybàtyàm és egyszer éjszaka arra ébredtem, hogy a szobàm ajtajàban àll és mosolyogva néz rám. Ja és cigizett és làttam az égő cigit a kezében és teljesen éreztem a cigifüstöt. Nagyon jó volt a viszonyunk szerintem csak úgy meglàtogatott. Nem féltem inkàbb olyan fura érzés fogott el.

2016. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én hidzek benne, mióta a lanyom reggel feljelt, es azt mondta itt a dédi...

Majd rá 2-3ora múlva anyám hívott, hogy a dédit reggel elvitte a mentő, agyvérzéssel...

Szegénykém még 2,5honapug húzta a kórházban, ontudatlan allapotban...a lanyom semmit nem tudott az egészről, mi is csak telón erintkeztunk anyammal,,aki ápolta...

A lanyom tobbszor mondta ezt, majd aznap is mondta...

Nagxon ijeszti volt, es egyben csidslatos is...

2016. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!