Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hisztek abban, hogy a...

Ti hisztek abban, hogy a gyerekek latnak. Olyat is amit mi nem?

Figyelt kérdés
Nektek volt erre pelda?
2016. júl. 22. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Igen és a frászt hozta rám.
2016. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
igen, mert élénk a fantáziájuk, azért látnak...a lányom 2 éves...egy ideje rámutat a lakásban a földön különböző pontokra és közli hogy ott egy gumihej...hetekig nem értettük mire gondol...aztán egyszer csak rájöttem hogy angolul szoktuk hallgatni a gummi bear című számot...amiben a zöld maci ugrál...na most neki pontról pontra ugrál a szobában ez a maci, rá is kérdeztem hogy a gumihej az a gumi bear? határozott igennel felel...unokatesója egy malacot látott hónapokon keresztül...most 5 éves, most épp szellemet lát. élmények, mesékből, tvből, amiket képzelnek a fantáziájuknak köszönhetően.
2016. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen, mert neki még jó a szeme, úgyhogy az egyéves unokahúgom szedi össze az általunk láthatatlan porcicákat a földről nagy tehetséggel. :D
2016. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Gyermeki fantázia. Sokszor rámutat a két évesünk egy random pontra és mondja, hogy "mama". Az említett mama él és virul és biztos nincs az ablakban/ágy alatt ilyenkor.

De más, élő rokonokat is oda szokott látni, ahol nincsenek éppen.

Szerintem ő szeretné, ha a mamája éppen ott lenne, de még nem tud elég kifinomultan fogalmazni, ennyi.

2016. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Én nagyon is hiszek benne. A sógornőmnek amikor meghalt az anyósa, a kislánya kb. 2 éves volt. Nem sokkal utána többször mondta, hogy ott áll az ajtóban egy kabátos néni. Természetesen akkor még mit sem fogott fel abból, hogy a nagymama elment, és erről nem is beszéltek előtte.

A kis unokaöcsém meg azt mondta a szüleinek, hogy ő választotta ki őket. Hát ezeket biztos nem az esti meséből szedték.

2016. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Bar nem hiszek az ilyesmikben, de az en 2 evesem is szokott fura dolgokat csinalni :) A szobaban pl mutat olyan helyre, ahol nincs semmi, de o vmit megis mintha latna. Meg este lfekveskor neha fel szokott ulni a felhomalyos szobaban es integet vkinek. Hat, ilyenkor azert elegge beparazom.
2016. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Amikor az ikreim babák voltak, egyszerre néztek, mutattak és nevettek rá valamire a szobában, úgymond a semmire, az üres falra. Hát azon azért néztem egyet.


Bármi is volt, örültek neki legalább...

2016. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Nem.


Nekik még minden új, a saját kezükön is eltudnak nevetgélni.

Nagyobb gyerekekre is igaz ez, de ott már a fantázia is közrejátszik.

2016. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Én saját tapasztalatot, vagyis olyan eseményt tudok leírni ami velem történt gyerekkoromban. Olyan négy éves lehettem, felültem éjszaka az ágyon, és azt mondtam meghalt a mama. Rá fél órára csörgött a telefon hogy meghalt. Aztán, három éves koromig volt egy játszótársam, egy kisfiú. Pontosan emlékszem a mai napig hogy néz ki, annyira előttem van. Anyáék jóban voltak a szomszédokkal, sűrűn átjártunk. Egyik nap épp a fényképeiket pakolgattam(ez nagy szenvedélyem volt) észrevettem az egyik képen a barátomat. Kiderült, hogy a szomszéd hölgy öccse meghalt gyerekkorában, akiről én nem tudhattam, főleg nem hogy hogy néz ki, és a nevét, márpedig mindig azon a néven szólítottam. Persze ezeken kívül volt számtalan más eset is, de ezeket nem írnám le, nem szeretném ha valamelyik ismerősöm felismerne:-)
2016. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben.
2016. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!