Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,3,4 éves gyereket mennyi...

2,3,4 éves gyereket mennyi tejet iszik egy nap?

Figyelt kérdés
Reggel es este is iszik még? Kérem csak az válaszoljon aki ad tehéntejet mert nem allergia ügy miatt kerdem hanem mert nem tudom vajon el hagyjuk e mar az esti tejivast, meddig fontos a napi 500 ml stb. Eletkort is irjatok a gyermekr vonatkozoan.
2016. júl. 15. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
2-3évesen még simán egitta az 500mlt. Most 4 évesen reggel egy bögre tej és ennyi. Amíg cumisüvegezett addig elég sok elfogyott, miota letette azúveget azóta jóval kevesebbet iszik.
2016. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
erdekes h emlitetted a cumisuveget ugyanis pont ez a kerdesem eredete...mivel allandoan kiragja a gumit, folyik a nyakaba a tej, ezert szerettem volna bogrere valtani. ugy van hogy mese, tej, furdes, alvas (2 eves kereken). kitoltottem a bogrebe tegnap a tejet de nem itta meg belole, ellokte pedig uj aranyos bogre, atlatszo, latszik h tej van benne...ezert attoltottem a regi cumisuvegebe de valamiert abbol se itta...ma ujra probalkoztam este, az ivo poharabol, hatha azt mar ismeri es abbol megissza...de abbol se itta....attoltottem ujra a cumisba...abbol most nagyjabol megitta de nem az egeszet....ha egybol a.cumisba rakom altalaban szo nelkul ledonti huzatra az egeszet....en nem gondoltam h a cumisuveg ilyen kotodes nala (1 evesen sajat magat valasztotta el bar cumizni egyebkent szokott elalvashoz) na es akkor megfordult a fejemben hogy ha a tej maga ennyire egyebkent nem leteleme h barmibol megigya, akkor egyaltalan szukseges e adnom neki...vagy most mar eleg volna ha reggelente megissza a szokasos 2,5 decit...
2016. júl. 15. 22:20
 3/9 A kérdező kommentje:
ja amugy nem mintha reggel meginna bogrebol, de reggel valahogy nem omlik megse a nyakaba, jobban koncentral a technikara nem annyira faradt vagy nem tudom
2016. júl. 15. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:

4 éves naponta 2 bögre tejet iszik reggeli mellé, és tízóraikor.

Este csőrös pohárból de az csak nyammogás, megszokásból kéri. De ha olyan kedve van sokszor kér tejet napközben.

2016. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az En fiaim mar nagyobbak 9es 7 evesek.meg most is tobbszor is isznak tejet napkozben,foleg a kissebb.regen nagyon tejesek voltak.En is sok tejet iszom.neha csak ugy megiszom egy poharral.

A nagy mar 1evesen poharbol ivott,a kicsi pedig sosem ivott sem c.uvegbol sem csoros poharbol.O is eleg hamar elkezdett poharbol inni,eleinte szivoszallal(nagyon cicis volt es nehezebb volt rendes ivasra szoktatni)

2016. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nekúnk is mindig kirágta a cumisúveget. Akkor beígértem neki hogy ez volt az utolsó ha az új cumit is kirágja nem lesz vumisüveg. Hát ez nem vált be. Végül akkor tette le az üveget mikor kiderült jön a kistesó és félretette a kistesónak a cumisüveget mert ő már amúgy is nagyfiú ovis nem kell neki cumisúveg. Kapott egy vagány villám mcquinnnes bögrét abból iszik mostmár. Egyszer kétszer bepróbálkozott hogy visszakéri az úveget es majd cak akkor adja oda ha már itt lesz a tesó, de tartottam magam mondtam neki hogy az már nem valo egy ovisnak így szépen elfelejtette. Szerinte, ez az üveg dolog is olyan mint a cumi meg kell rá érnie hogy elhagyja. Ha még nagy katasztrófával jár a cumisüvegmentes élet akkor még egy picit várj vele. Ne szoktasd még le róla ha még nincs készen rá. Ha picit több esze lesz megérti majd. A fiam 3 évesen tette le.
2016. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor hagyom még...még cumizni is javaban cumizik, igaz hogy csak alvashoz, de azt hiszem majd akkor azzal egyidoben kellene leszoktatni, egy az egyben mindenrol ami cumi
2016. júl. 16. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az èn fiam jövőhèten lesz 2 èves, reggel-este megiszik 2.6 dl tejet,tejitalt,kakaót. De èn csőrös pohàrból adom neki,mivel sosem kapott cumisüveget, 1,5 èves koràig szopizott.
2016. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem iszik csorosbol...egyseruen nem hajlando megszivni semmit ami nem cumi.
2016. júl. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!