Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam az egész locsolkodást...

Kisfiam az egész locsolkodást végigsírta, most beszéltem velük telefonon, és mindenhol sír, már ha meglátja a locsolókölnit akkor is, pedig már mindent kitaláltunk, miért van ez? Fél valamitől? Kettő éves lesz.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Máskor hogy viszonyul azokhoz akiket keveset lát?Nem lehet hogy az is a baj hogy te nem vagy ott?
2010. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez nem oké, még nagyon kicsi, szerintem jövőre már jobban élvezi.
2010. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát csak gondolj bele, körbeviszik mint valami véres kardot. egy csomó vadidegen megcsipkodja, büdös izét kell szagolni... áhh. teljesen megértem. nem fél semmitől csak utálja az egész cécót.

Enyémek most értek haza, de mennek tovább, kicsi nyűgivel megússzuk úgy tűnik.

2010. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen kár még ezt erőltetni, egy életre megutálja. Ráértetek volna még ezzel.
2010. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam is kettő éves lesz,most indultak el nemrég apával és a nagy fiammal.Amikor tegnap engem meglocsolt a sógorom,a fiam teljesen kiakadt!De elég nagy élvezettel indult el reggel locsolkodni.A páromék mondjuk "csak"a szűk családot járják be.

Amúgy én sem csodálkoznék ha kiakadna,szerintem ezt még nem kell erőltetni,főleg ha ő sem szeretné.

Szerintem ezért nem kell aggódni,esetleg befejezhetnék hamarabb a locsolkodást,és akkor megnyugodna!

2010. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok,köszi a válaszokat,végülis igazatok van,csak mindenki mondja,hogy jaj,de kis butuska,és ez rosszulesik,de azokhoz mennek akiket sűrűn lát,de még úgylátszik pici ehhez a cécóhoz.
2010. ápr. 5. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ne foglalkozz azokkal akik butuskának nevezi! Már hogy lenne az!!! Pici még hozzá. Az én lányo tavaly volt két éves és ő akkor fakadt sírva amikor meg akarták locsolni, de még az apjától is sírva fakadt. Idén már tetszik neki.
2010. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igaza van mindenkinek:)idegen neki minden es egyszerre sok is neki..tavaly ugyanez volt nalunk is most viszont a kisfiam meg az idegen hazakhoz is be akar menni annyira elvezi a locsolkodast:))))
2010. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a fiam is 2 éves lesz, a párommal engem és az anyósomat locsolták meg, meg anyukámat fogja a héten, amikor talizunk. ez neki bőven elég, tényleg kicsik még hozzá.
2010. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát szetinemsemmi fura nincs benne, utálja az egészet, és ki is nyilbvánítja. nem kell erőltetni. én ugyan lány vagyok, de a mai napig utálom az egész cécót, ui. kicsi koromban nagyon félénk voltam, de a szüleim erőltették, hogy engem is meglocsoljanak, pedig direkt elbújtam, de megkerestek. hát elérték vele, hogy a mai napig nem hagyon, hogy meglocsoljanak, pedig már 30 éves vagyok. én sose fogom erőltetni a kislányomnak, nem fogok olyanokkal jönni, hogy jaj, akkor elhervadsz meg a többi hülyeség. ha nemakarja, nem kell. a húsvét számomra amúgy sem a locsolkodásról szól, de ez megint már kérdés.
2010. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!