Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom nagyon ragaszkodik...

A kislányom nagyon ragaszkodik hozzám, vagyis nem megy sehová nélkülem. Hogy tudnám elszokatni kicsit magamtól? Mennék vissza dolgozni.

Figyelt kérdés

2 éves elmúlt és mindig csak anya. Viszont ha már ott vagyunk pl a nagyinál, akkor ott marad, valami kis butaságot kitalálok, hogy hová megyek és mindjárt jövök, így nagy nehezen, de el tudok tőle szabadulni. Muszáj viszamennem dolgozni, nem jövünk ki anyagilag sajnos 1 fizuból. Szívem szerint még maradnék vele. Nem menne bölcsibe, mert nincs hely és nincs is helyben, de a nagyszülők elvállalják és imád is velük lenni, szinte egész nap ott vagyunk, de nekem is mennem kell mindig vele. Nélkülem még apával se megy sehová, mindig any is, anya is. És ha makacsul nem megyek, akkor behisztizi magát és annyira keservesen sír és ölel magához, bújik, egyszerűen nem lehet elcsalni sehogy sem.

Mit tehetnék?


2010. márc. 31. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, az én kislányom is nagyon anyás, mindig is az volt, 15 hós, de! kérdésem, hogy ha te nem vagyott, akkor is hiányol? mert pl. nálunk az van, h aott vagyok, akkor még az apjától is menekül, kézbe se veheti. viszont ha csak ketten vannak, akkor egy nyikkja sincs. szóval ezt ki kéne próbálni, egy napra otthagyni a nagyiéknak, és hogy viseli.
2010. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon jól viseli, megvan nélkülem. Csak nélkülem nem teszi ki a lábát a házunkból, utána már ha vagyunk valahol, nem hiánol, sokat volt nélkülem, direkt ezért, de most megint idelyukadtunk ki.

Köszönöm, hogy írtál, végre valaki. :)

2010. ápr. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!