Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezdem félteni a hugom a Lady...

Kezdem félteni a hugom a Lady Gaga láztól! Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok,13 éves vagyok (nemsokára 14).

Van egy 2.osztályos hugom,aki megbolondul

Lady Gagáról.Az össze klipjét tudja,megtanulta a táncot

csinálja a kellékeket hozzá stb..


Örülük is neki,nekem is volt ilyenem.

De ez a Lady Gaga ez más.nem valami jó példát mutat.

A hugom meg veszi el a sok hülyeséget.

Ma is megmutatta a mit tanult.

Leültem a székbe és nézztem.

Nem is tudom melyik klipjét (azt hiszem a badromancet) csinálta és ugy a közepén megszólal éneklés közben,hogy most én leszek a fiú,belelült az ülembe (velem szembe nézett ugy!!) és elkezdte tolni magát meg pattogni rajtam.Na itt akadtam ki!

Kérdezem ezt hol látta?Megmutatta a klipben.

Mondtam,hogy ilyet másnak ne csináljon,mert ez nem jó.

Kérdezem,hogy másnak is csinélja,azt mondta,hogy az iskolában is megmutatta a wc.n de fiúk még nem voltak ott.

Meg a földön dobálja magát,mert Lady Gaga is ezt csinálja.

Örülök,hogy ilyen ügyes,hogy megtanulja a szövegét

utána elénekli,megtanulja a táncot stb.

De ha valaki végignézi a klipeket és belegondol,hogy

ezt egy 2.osztályos lány csinál akkor mit gondol?


Gondolom,hogy csak gyerek kori dolog,de hát ezt rossz nézzni,de olyan boldog mikor csinálja,hisz nem tudja

mit is énekel meg miket csinál ott a földön.

meg az ÁGYBAN!!

Ja igen az ágyban is van jelenet,hogy én vagyok a csontváz és engem simogat.Most csináljak?

Nem szeretném eltitatni,hisz ez jó dolog,ezért se értem

mit tegyek??!!



Vagy nincs gond agodalomra?Az iskolában is előadja

majd ezt a simogatos,tapizos,dobálos stb. táncokat.

Nem tudom ti mit gondoltok?Vagy van valaki ilyen

helyzetben?


Köszönöm aki elolvasta és segít.


2010. márc. 23. 19:57
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Azért nem sokszor hagynak magunkra,csak ha valami fontos

tárgyalásra kell menni vagy hasonló.És akkor mamám

szokott felszaaldni meg elvinni a hugomat.Csakhát szegényke ő is idős és nem lehet 2 gyereket a nyakára tenni mikor magát se tudja eltartani.->ezt anyukámék mondták.

A mamival sokat vagyok nagyon,legalábbis a hugom is.

Hisz ő nyugdíjas mindig otthon van és akkor vele tudunk lenni.Anyuék nagyon sokat dolgoznak,volt bébisziter is..de nem valami sokáig..meghát este ők is otthon vannak.5-től vagy 7-től (változó) és akkor ők vannak a hugommal meg hátha napközbe is haugrik anyu és akkor vele van.Csak most minden napunkat nem tudom leírni.

Nem hibáztatom anyuékat,hisz a munka.Csak azt kéne tudniuk egy egy 100ezer forintos játék vagy egy 200ezer leptop nem potol semmi féle szeretetet..mikor szegényebbek oltunk még panelba laktunk minden más volt.

Dehát most bejött a meló és dolgoznak,hogy ne kelljen megint ugy élni.5-kor kellni és este 10-ig dolgozni.

Becsülöm,hogy ennyi mindent megtettek,hogy nekem/nekünk

jó legyen,csakhát valami megváltozott.Egyébként Gaga ügy megoldva :))

2010. márc. 30. 14:36
 22/22 anonim válasza:

Gaga azoknak szól, akik vele egyidősek. legyenek nők vagy férfiak, melegek vagy heterok. Gaga nem a gyerekeknek való. sőt 15 év alatt nem is kéne ilyenekkel foglalkozni, akik a tv-ben vannak. még 17 alatt se....

mutogatnak mindent, csak azt nem tudják az emberek, hogy mi van a dolgok mögött. mennyi disznóság....

2010. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!