Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezdem félteni a hugom a Lady...

Kezdem félteni a hugom a Lady Gaga láztól! Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok,13 éves vagyok (nemsokára 14).

Van egy 2.osztályos hugom,aki megbolondul

Lady Gagáról.Az össze klipjét tudja,megtanulta a táncot

csinálja a kellékeket hozzá stb..


Örülük is neki,nekem is volt ilyenem.

De ez a Lady Gaga ez más.nem valami jó példát mutat.

A hugom meg veszi el a sok hülyeséget.

Ma is megmutatta a mit tanult.

Leültem a székbe és nézztem.

Nem is tudom melyik klipjét (azt hiszem a badromancet) csinálta és ugy a közepén megszólal éneklés közben,hogy most én leszek a fiú,belelült az ülembe (velem szembe nézett ugy!!) és elkezdte tolni magát meg pattogni rajtam.Na itt akadtam ki!

Kérdezem ezt hol látta?Megmutatta a klipben.

Mondtam,hogy ilyet másnak ne csináljon,mert ez nem jó.

Kérdezem,hogy másnak is csinélja,azt mondta,hogy az iskolában is megmutatta a wc.n de fiúk még nem voltak ott.

Meg a földön dobálja magát,mert Lady Gaga is ezt csinálja.

Örülök,hogy ilyen ügyes,hogy megtanulja a szövegét

utána elénekli,megtanulja a táncot stb.

De ha valaki végignézi a klipeket és belegondol,hogy

ezt egy 2.osztályos lány csinál akkor mit gondol?


Gondolom,hogy csak gyerek kori dolog,de hát ezt rossz nézzni,de olyan boldog mikor csinálja,hisz nem tudja

mit is énekel meg miket csinál ott a földön.

meg az ÁGYBAN!!

Ja igen az ágyban is van jelenet,hogy én vagyok a csontváz és engem simogat.Most csináljak?

Nem szeretném eltitatni,hisz ez jó dolog,ezért se értem

mit tegyek??!!



Vagy nincs gond agodalomra?Az iskolában is előadja

majd ezt a simogatos,tapizos,dobálos stb. táncokat.

Nem tudom ti mit gondoltok?Vagy van valaki ilyen

helyzetben?


Köszönöm aki elolvasta és segít.


2010. márc. 23. 19:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Igen tudom nekem pedig nyelvtan leckéket kéne venni.

Csak ha sietek nem figyelek rá..bár ez nem indok.

Bocsánat.

2010. márc. 23. 19:59
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj a szüleidnek.
2010. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy válaszoltál!

Hát a szüleim tudják,hogy ilyen,de azt nem,hogy ilyenek is vannak benne,vagyis ezt még nem látták.

És ők szerintem biztos,hogy eltiltatán tőle.

És énis nemrég voltam 2.osztályos és tudom milyen lenne

ha a nagy bálványtól eltiltannak.És azért is jöttem,

hogy van-e valami más megoldás is esetleg a tiltáson kivül??A beszéd??!!De,hogy mondjam el neki,hisz még

nincs felvilágositva és én szívem szerint majd ilyen 10-12 évesen világositanám fel,mert most amilyen biztos

nem venné komolyan és csak kuncogna meg fujogna :)

2010. márc. 23. 20:05
 4/22 anonim válasza:
90%
szerintem ne szólj bele. Oké, tudom, hogy szörnyű lehet végignézni, én is rühellem azt a krvát, de gondolj bele, milyen lenne, ha eltiltanák tőle. Téged hibáztatna, és nem szólna hozzá. És amynnire itt látom, nagyon szereted a hugod, szóval engedd meg neki, hogy megtanulja atáncot meg az éneket. csak azért vedd néha keményebbre a hangot, amikor bedurvul, hogy ez nagyon-nagyon csűnya dolog. Ha nagyobb korodban rájössz, hogy mit csinálsz, nagyon fogod ám szégyellni magad! vagy ilyenek...
2010. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen szeretem :)


A tiltást minden képpen elenzem,de más nem tudom mit tehetnék,hisz borzalmas amiket csinál.


5 éves korom óta táncolok,ma már verseny szinten,de ha

már én tanitamám táncolna az nem jó,mert én nem vagyok

a Lady Gaga,vagy öltözzek be neki és akkor tanitsam.-.-

És akkor is csak az ő zenéjére.


Gondolkoztam,hogy elviszem balettra,mert már azt is tanitottam neki,de lehet,hogy lekötné és nem érdekelné.

Csak attól ha hazajön ugyan ugy tudja tanulna a lady gagát.Teljesen tanácstalan vagyok.


Neked is köszönöm a választ.

2010. márc. 23. 20:30
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a klippek felnőtteknek valók!!

http://www.youtube.com/watch?v=EVBsypHzF3U&feature=PlayList&..

Ez a legújabb. Nekem tetszenek, de én 30 vagyok és látom, hogy az egész vonaglás azért van, hogy el lehessen adni a zenét. Azt nyilatkozta a Gaga, hogy amíg "normális" volt, senkit nem érdekelt a zenéje... szóval nagyon gyorsan beszélj a szüleiddel, nézzétek meg együtt a klippeket, magyarázzátok el a kicsinek, hogy ez csak színház, a valóságban nem szabad ilyeneket csinálni még felnőtteknek sem, csak a színpadon, mert ez játék! Nem tudom, jó ötletek-e ezek, de én ezt csinálnám.

2010. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
hello, szerintem is beszélj a szüleiddel, mutasd meg nekik a klipeket. lehet, hogy eltiltják a húgodat gagától, de szerintem egyszer még hálás lesz ezért. őrület ez a nő, szomorú, hogy a mai fiataloknak ilyen példaképeik vannak. mázlija van a húgodnak, hogy van egy ilyen normális testvére, mint te.
2010. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a klip tényleg durva. Az az igazság,m hogy a szüleid eddig is észre vehették volna, hogy kiért rajong a lányuk. Már rég meg kellett volna tiltani, csak azt nem tudom, hogy milyen módszerrel. Mert gondolom, ha bekapcsolja a zenetévét stb., akkor ott miondenféle zenével találkozik. Az egész tévézést meg csak nem lehet megtiltani. Inkább mutatni kéne neki valam imást amiért rajonghat és ami a korának megfelelő. Pl Hannah Montana, de lehet azt már ő gagyinak tartaná Gaga után. Nekem van egy 2.-os rokonom, aki még az Alma együttest hallgatja. Mennyire más az...
2010. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi.

Van saját számitógépe szóval..max azt tudom megcsinálni,hogy a youtubot letiltom a gépről vagy azt a szót,hogy LADY GAGA és leblokkoljon a gép.és akkor mondjuk neki,hogy nem tudjuk miért nema adja be,nézzen meg más sztárokat is!

Szerintetek ez jó lenne?


Hanna Montana azt este a tv.ben megnézzi és kész nem nagy cuccnak tartja (:


Mégegyszer köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. márc. 26. 17:59
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a szőkített majom tényleg rossz hatással van a gyerekekre, a zenéje egy nagy nulla, ennyi erővel egy prostinak is adhattak volna mikrofont a kezébe!
2010. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!