Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyerekülésed van?

Milyen gyerekülésed van?

Figyelt kérdés
Most 15kg a fiam és ülést vennénk,de sajna ami dönthető az elég horror áron van.Ráadásul mindenki mást mond melyik a jó melyik nem pl:belső öves legyen vagy nem...A te véleményed is érdekel.
2010. márc. 22. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Besafe van, 9-18 kg-s, nagyon szeretjük. A Römer a legjobb, de az nagyon drága, ennek az adac teszteredményei is nagyon jók, és árban is elfogadható.


[link]


Én a saját övesre szavazok, szerintem biztonságosabb.

2010. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is Besafe van, osztom a véleményem az elsővel. Nagyon ó, és szerintem nem a megfizethetetlen kategória, főlrg, mert nagyon jók a tesztjei. Ha összefog a család, jó húsvéti ajándék.
2010. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 14 kg-osak vagyunk de elég nagyon,eddig egy 0-16kg-ig volt,dönthető,nevét nem tudom használtan vettük,de jó strapabíró volt,viszont oldalt már nem tartotta jól a fejét,szerintünk már kicsi volt!Most vettünk egy Pierre Cardin 9-36 kg ülést!Ami országszerte akciós 16500.-,és nagyon jó,Pesten 14000ft-ért vettük szombaton!MÁRC.31-ig akciósak(Nem eladó vagyok csak segíteni akarok),néztünk használtan is de annyival nem volt olcsóbban sehol hogy megérje,és ez nagyon sokáig használható!A fejét jól megtartja oldalt,alukálni is tud,a fejtámla emelhető,van saját biztonsági öve!De egy idő mulva ha elég magas lesz az autó övével kell bekötni,FIGYELEM ez majdnem minden gyermekülésnél így van!De a háttámlája csak picit dönthető.Érdemes előtte jól tájékozódni!De nekünk bevált,és a kisfiunknak nagyon tettszik!

2010. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ESPIRO OPTIMA autós biztonsági gyerekülés


[link]


Nagyon kényelmes, 0-25 kg-ig használható, 3 pozícióba dönthető. Mióta kinőtte a kislányom a hordozóját ezt használjuk.

2010. márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cybex Solution


Belső öves max 18 kilóig jó. Tudom hogy van olyan kategória, ami 25 kilóig jó, de 18 kiló felett már annál sem lehet a saját övét használni, csak az autóét. Meg ha már a legmagasabb állásban sem a füle mellett vezetődik az ülés öve, hanem a gyerek háta mögül jön fel, akkor is váltani kell.


Ha lehet, legyen csipő és vállvédő része az ülésnek, ez utóbb persze emelhető magasságú.

Ja, és nehogy olyan kis magasító ülőkét vegyetek (később sem!!!), mert az nem véd kutyafüttyöt sem, viszont ha egy esetleges ütközésnél kicsúszik a gyerek alól, akkor a biztonsági öv pont a nyakánál rántja meg a gyereket... (Láttam ilyen ütközéstesztet...nem is értem, hogy engedik az ilyet még árulni)

2010. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15:14 hol vettétek?
2010. márc. 23. 07:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


MÁRIA Bababolt és gyermekáruház Címünk: 1132 Budapest, Visegrádi u. 25.


Nyitvatartás: H-P: 9.00 - 19.00


Szo-V: 10.00 - 18.00


Telefon: 06/70-381-30-19


15:14-es voltam!

2010. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!