Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem eszik az oviban a...

Miért nem eszik az oviban a gyerek?

Figyelt kérdés
Lányom nem volt bölcsis,most kezdte az ovit. Első héten se reggelit se ebédet nem evett.Ebéd után elhoztuk,és akkor evett itthon,de most már ott fog aludni. Már az ovónők is mondták,félnek,hogy elájul majd.
2008. szept. 14. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon nehéz időszak a lányodnak.Gondolj bele új környezet,gyerekek meg a lényeg már nem anya vigyáz rá.Mikor felkel probálj rákínálni kakaót vagy egy rúdit.Akkor egy kicsit megnyukszól,hogy nem éhgyomorral megy az óviba.Hidd el meg fog változni és a többi gyerekkel fog enni.
2008. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyan ez a szitu!Soha nem volt ilyen gondom mindent megevett a gyerkőc, de az oviban Ő sem akar enni!Pár napja elbeszélgettem vele és azt mondja azért nem eszik az oviban mert nem akar nagyra nőlni! Ugye azt mondják nekik, hogy aki megeszi az ételt az milyen nagy lesz! Kis drágám meg azt hiszi, ha eszik belőle akkor egyből nagy lesz! Nem tudom én sem mit kezdjek vele, értelmes gyerkőc amúgy de ezt nem tudom vele megértetni!Mondjuk nekem itthon iszik tejcsit mielőtt elindulunk, de akkor is durva, hogy 1 óráig mig haza nem érünk nem eszik semmit! És már itthon sem olyan az étvágya, gondolom már összeszűkül a pocija! Én is várom a segítő válaszokat!:)
2008. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
emléklesz én ovis koromban itthon mindent megettem,nem vagyok a mai napig válogatós..zöldség gyümölcs főtt étel..az oviban egyszerűen szar volt a kaja,amoylan menza filing,nem egy anyu főztje:)
2008. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!