Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai beszoktatásnál 1. és...

Óvodai beszoktatásnál 1. és 2. nap mennyi ideig van a gyerek az oviban? Ilyenkor is 8-ra kell menni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

nem volt szülői még?

nekünk fél 10re kell menni,és 1órát leszünk,a 2.nap 2órát-de ekkor már kicsit ki kell menni a teremből

2011. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy járt-e bölcsibe vagy nem. Van akinél akár egy hónapig is elhúzódhat a beszoktatás. Az átlag 2 hét, de van olyan is, akinek 3 nap alatt beszokik a gyereke. Én is így fogom csinálni. Csütörtökön 9-re megyünk, ott leszek vele egy órát, majd kimegyek és ebédnél megyek érte. Pénteken csak bekísérem, eljövök, délre megy érte a dédi. Hétfőn már ott alszik, fél 3-ra megyek érte.

Hozzá kell tennem, hogy ismeri az ovit, nagyon sok kis barátja van onnan, így egyáltalán nem félek a beszoktatástól.

2011. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia, mi 1-én 9-re megyünk fél1-ig leszünk, 2-án 8-ra megyünk fél1-ig leszünk.
2011. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggeli után kellett vinni az első nap és ebéd előtt elvinni. Kb 2 órát voltak először 9-től 11-ig, én nem voltam ott velük.

A középső gyerekem a 2. naptól már ott is aludt, mivel a nővére is ott volt, és nem akart hazajönni.

A másik kettővel a 2.-3. napon valamivel reggeli előtt (ez 9 óra) mentünk és közvetlen ebéd előtt (1/2 12 körül) jöttünk el az oviból. Kb. a 4. naptól már ott is ebédeltek, és egy hét után már ott is aludtak.

A gyerekeim viszonylag jól viselték, ezért nem tartottam célszerűnek jobban elhúzni ezt az időszakot. Alvás után azért igyekeztem hamar odaérni.

2011. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk beadtad a gyereket reggeli előtt és el kellett menni. És megkértek, hogy akkor menjünk érte, amikor majd a jövőben is fogunk (pl. délután), hogy azt szokja meg a gyerek, mégha kicsit drasztikus is.
2011. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk az oviban nincs beszoktatás idő csak annak a gyermeknek akinél észre veszik hogy a gyermeknek szüksége van rá. csütörtökön kezdjük mi is az ovit reggel 8- ig kell beérni , és utána elküldik a szülőket. Ha bármi gond lenne vagy sírdogál akkor azonnal hívják a szülőt telefonon.

Ha minden rendben lesz akkor csak uzsonna után megyek majd érte, izgalmas egy nap lesz mind a 2-nek.

Nem voltak nálatok az ovo nénik családlátogatáson, mert nekünk ott mondták, hogy ebben az oviban így szokták és általában 1-2 gyerek az amelyikkel többet kell foglalkozni a beszoktatásnál.

üdv.

2011. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!