Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS anyukák akik sokáig...

SOS anyukák akik sokáig szoptattak tudnátok segiteni, nagyon nagy gondban vagyok?

Figyelt kérdés
Fiam 1,5 éves mindig szopifüggő volt soha nem fogadott el helyette se tápszert se mást.Általában éjjel 1 szer kelt fel cicizni ez nekem belefért nem problémáztam rajta.De ugy kb 1 hónapja 2 óránként felkel cicizni.Ezt igy már nagyon nem birom.Próbáltam vizzel tápszerrel semmi nem kell.A probléma az hogy annyira visit ha nem kap cicit hogy belehergeli magát és hány.Sajna tapasztalat.Apával még jobban visit,hátravágja magát,semmivel se lehet megnyugtatni.Nekem januárban dolgoznom kell majd,és ha éjjel 2 óránként fel kell kelnem,az ugy tuti nem fog menni:(A gond az hogy amióta ennyit kel,azóta krónikus fejfájásom van folyamatosan,szóval ez igy nem mehet tovább,az biztos.Mit csináljak??
2015. okt. 12. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
És konkrétan a kérdésed az, hogy. ...?
2015. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Ilyenkor mindig felmerül a kérdés, hogy akkor most ki neveli ezt a gyereket...
2015. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát ja kedves utolsó te biztos nem szoptattál.legalábbis nem tudod milyen ez a helyzet.Az én gyerekemnek nincsen cumija se rongya.Neki ez a megnyugvás.De igen tudtam hogy jönnek majd ezek a válaszok hogy én vagyok a gyenge.Nyilván.Tehát a megoldás hogy órákig sirjon és hányjon,hátha még az orvost is ki kell majd hivni,mert ilyenkor fuldokolni is szokott..Oh köszönöm a segitséget.!Nagyon sokat segitettetek.
2015. okt. 12. 18:57
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, en Szívesen segítenék, de nem derül ki, mit akarsz kérdezni.
2015. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szeparációs szorongás. Én lányomnál is előjött, de megoldódott, magától, aztán 19 hónaposan leszokott a ciciről magától és elkezdett jól aludni. Próbálj a lehető legtöbbet vele lenni, kitartás, el fog múlni!
2015. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok, még a cumit megpróbálhatod, hátha. Cicin mikor már bóbiskol kicseréled a cicit cumira.
2015. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Kérdése, hogy mit csináljon, ott van a kérdés végén, tehát tanácsokat vár, ne szivassátok már!
2015. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk a szigorú megvonás volt a megoldás, bár hányásig nem fajult a dolog. 1,5 évesen megelégeltem én is a szoptatást, már tejem se nagyon volt, csak megszokásból cicizett a kislányom, leginkább már csak este. Először az éjszakai cicizésről szoktattuk le, aztán az estiről is, úgy hogy a párom kivitte a szobából, egy darabig sírt, de aztán abbahagyta, rájött, hogy nincs több cici, másnap már nem volt cirkusz. Az az 1 éjszaka volt a kemény meló, amikor sírt sokáig, de segített a párom, úgyhogy próbáljátok meg, mert valahogy muszáj lesz leszoktatni. Kínáljátok cumisüveggel, vegyetek neki valami új cuki plüsst amit babusgathat bánatában...
2015. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7-es köszi!nagyon gáz ahogy itt egyesek viselkednek de már nem veszek az ilyenekről tudomást,nem érdemes...
2015. okt. 12. 20:10
 10/18 A kérdező kommentje:
sajna cumit nem fogad el
2015. okt. 12. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!