Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak ti elvezitek a jatszot...

Anyukak ti elvezitek a jatszoterezest vagy csak mentek a gyerekkel mert muszaly?

Figyelt kérdés
amikor kint vagytok jatszotok a gyerekkel vagy csak leultok nezitek vagy telefonoztok ,olvastok?
2015. aug. 17. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Én mindig figyelek rá mert még kicsi, játszok vele.

De ha lehet inkább a férjemmel küldöm le játszani.

Engem nagyon zavar h szó nélkül kiveszik a gyerekem kezéből a játékokat meg ellopkodják hiába szólok akkor is!

Pedig elméletileg egy "elit" kerületben lakunk...

Nem a 100 Ft-os lapátról van szó, hanem arról h hetente új homokozókészletet kell venni, és a motorunkat is nekem kell megkeresni és visszakövetelni ha mennénk haza és még ezek után én vagyok a bunkó h nem várom meg amíg Ödönke még 1 órát motorozik miközben az én gyerekem már menne haza.

Tudom h first world problem, de eléggé idegesít ez a hozzáállás.

2015. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerekem van, a 2,5 éves elvan egyedül a játszón, rá csak figyelek. A picike 11 hónapos, mindig mellette vagyok, játszok vele, hintáztatom, homokozunk, meg figyelem, mert hajlamos mindent a szájába venni.

Hetente kb 3-szor megyünk játszóra, mert elég messze van tőlünk. Van, hogy semmi kedvem, de muszáj, mert a gyerekek szeretnek menni, és van, h élvezem is.

2015. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek menni. :)

Bár mi nem megyünk minden nap, mert nemrég költöztünk kertes házba a Belvárosból és itt lett neki az udvaron külön játszótér, így elvan itthon is. De ha megyünk, akkor jönnek velünk a barátai is és amíg ők játszanak, addig én a barátnőimmel beszélgetek, közben figyelem, hogy hol van, mit csinál.

2015. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon sz@r a játszórér, így kb 2 havonta ha 1x elmegünk oda. Hinta otthon is van,meg homokozó, csúszdázni meg a játszón sem tud. Így felesleges lenne.

2,5 éves, ha lenne olyan játszótér, amiben élvezné a játékokat, akkor természetesen sokat mennénk, és játszanék vele.

2015. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk csináltak egy óriási homokozót. Sajnos egyszer tudtam kivinni, mert után bejött a hőségriadó és nagyjából akkor zártak, amikor már elviselhető volt a meleg.

Most meg esik :)


Nagyon élvezte, remélem, hogy nemsokára megint vihetjük.

2015. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor élvezem én is, van amikor muszáj menni. De minden esetben a gyerekkel játszok, homokozok, hintáztatom, labdázunk.
2015. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a játszóteret. De megyünk, igaz, nem minden nap. Soha nem ücsörgök és olvasok, megyek vele játszani. Még csak 2 éves. De nem bírom, sem a légkört, sem a többi szülőt, sem a játékokat, semmit. Pedig elvileg ez jó környék. De engem ez egyáltalán nem szórakoztat. Jobban szeretünk sétálni, kirándulni, együtt kalandozni másfelé.
2015. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Budapest, belváros millióegy játszótér. Egyik jobb, másik rosszabb. Muszáj vinni, mert a lakás nem elég arra, hogy levezesse a fölös energiát és kell a levegő a 21 hónaposomnak. Őszintén nem mindig van kedvem, de rendíthetetlenül megyünk naponta. A nagy melegben azért hanyagoltuk, nyaraltunk, strandra mentünk.

persze mindig figyelem, játszunk. Az ottani anyukákkal sem mindig can kedvem beszélni. Vannak olyan helyek, ahol szinte törzsközönség van. Én ilyen helyen nem barátkozom.

2015. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor muszájból mert különben romba dől a ház.

17 hónapos sose ülnék le csak úgy telefonozni és nem is értem minek hozza ki az aki azt csinálja, ezt a 3 év alatti gyermekek anyukáira értem.A nagyobbak el vannak na de a múltkor is nekem kellett pisilni vinni egy 2 éves kislányt mert az anyja 'szart' rá és olvasott a gyerek meg majd be pisilt.

Arról nem is beszélve hogy a 4ik homokozó készletet veszem az elit környéken.

Ha van kint ismerős akivel jól elvagyok én is akkor legalább beszélgetni tudunk néha.

2015. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 piroska és a farkas ***** válasza:
82%
Ez olyan dolog szerintem, hogyhát tegye a szívére a kezét mindenki, és mondja meg, h valoban szereti-e harmincadjára is eénekelni fél orán belül a Kiskacsafürdiket.... :) Az én kislányom 16 honapos. Szeretek vele a jáccora menni, ha nincs ott más. Soka anagyobb gyerek, utálom, h az anyukák egycsoportja fennhangon kibeszéli az aktuális szexuális életet, vagy épp a hiányát, hogy 3-4 éves gyerekeknek simán engedik, h csapatostúl nyalokával a szájukban fogocskázzanak, csúszdázzanak, és csupa olyat csináljanak, ami nálam tiltolistán lesz. Ugyanakkor nálam igaz az is, ogy ha délelőtt van egy orám, h valamelyest rendet tegyek, akkor kapásbol nyugodtabban vágok neki a kislányommal bármi progranak, és szeetem azt érezni, h igen, ez most arrol szol, rá koncentrálva, h hintázunk, virágokat nézegetünk, stb.
2015. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!