Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden anyuka élvezi a játszót...

Minden anyuka élvezi a játszóterezést?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem a kérdést.
2008. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz.

Én már egy ideje két gyerekkel járok. De nem élvezem, mert így nem haladok az otthoni dolgaimmal. SE takarítani se mást csinálni nem tudok rendesen. mert a délelőtt és este nagy részét a játszótér teszi ki.

Ilyesmire gondoltál?

2008. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A gondolattól is rosszul vagyok, egyátalán nem hordom a gyerekeimet zsúfolt játszóterekre.
2008. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon élvezem a játszóterezést,de ahogy látom a lányomnak(9 éves)is elég ilyen helyen max.fél óra.Inkább estefelé szoktunk lemenni,amikor már nincs zsúfolásig tele a játszótér.
2008. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rajongok érte,de a gyerek az első.Addig meg megpróbálok jó pofát vágni a többi anyukához.Sajnos egy bazi nagy lakótelepen lakunk.Eddig voltunk 3 kül játszótéren is,de eddig csak olyan anyukákkal találkoztam,akikkel a gyerek nélkül szóba sem álltunk volna egymással,és nincs is más komoly témánk.Lehet nekem nagyon az elvárásaim,de nem lehetetlen teljesíteni,mert találkoztam olyan anyukával,akit a gyerek miatt ismertem meg,és pillanatok alatt összebarátkoztunk,csak sajna más városban él,így ritkán tudjuk meglátogatni egymást.Olyan anyukákkal,akik meg elhízva tespednek egy széken,és minden második szavuk k. anyád,és b*zd meg,vagy éppen vígan pöfékelnek a 3 hónapos anyatejes babájuk mellett nem nagyon akarok beszélgetni.Persze felületesen,szia,h vagy megy a szó,de többre értékelek egy jó könyvet a műbarátoknál.

De mivel a lányomnak szüksége van a gyerekek társaságára,így elviselem naponta azt az 1-2 órát,és mindig várom hátha egyszer feltűnik valaki normális új anyuka.

2008. aug. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, így értettem a kérdést. Köszönöm mindenkinek, aki elmondja a véleményét, érzéseit ezzel kapcsolatban!
2008. aug. 29. 13:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se nagyon szeretem a játszóteret, nem tudom, nekem olyan ellenszenvesek ezek az anyukák. Mindenkit kibeszélnek, ráadásul olyan rosszindulatúak. A másik meg az, hogy itt csupa ilyen bio-anyuka van, és aki nem ért velük egyet, azt úgy lehurrogják... De ez annyira csak a látszat. Én nem számítok modern anyukának, oké, de én legalább nem bazmegolok a gyerekem előtt, meg egyáltalán, nem beszélek így, maximum a barátaim előtt nagyon ritkán. De azért engem tartanak primitívnek, mert én vagyok az egyetlen, aki dohányzik. Tudom, hogy nem egészséges, de engedtessék már meg, hogy amikor lent vagyunk 4 óra hosszat, akkor a gyerekektől 5 méteres távolságban elszívhassak egy blázt anélkül, hogy lesajnáló pillantásokkal méregetnének. Attól én is kész vagyok, ha egy terhes nő, vagy egy szoptatós anyuka cigarettázik, de mindannyian tudják, hogy én ezek közül egyik sem vagyok. De az az igazság, hogy ki kell bírni, mert tényleg kell a gyerekeknek gyerektársaság, meg mozgás. Csak már azt várom, hogy akkora legyen, hogy ehhez ne kelljek én is :) Csak még odébb van, hogy egyedül is lemehessen játszani. De hamarosan költözünk, ott talán szimpibb anyukák lesznek.
2008. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Teljes mértékben igazat adok nektek.Én sem szeretek játszótére menni,mert az az igazság,hogy volt már kellemetlen élményem.Két gyermekem van és fiuk. A nagyobbik összeismerkedet nála fiatalabb gyerekkel és elkezdtek labdázni.Megmutatta hogyan kell belerúgni és hogyan kell kosárba dobni és erre az apuka szólt,hogy milyen őnző a gyerek.Ott azonnal elsápadva visszaszóltam,hogy nem őnző a gyerek hanem szereti a nálla fiatalabb gyerekeket tanítgatni.A másik kellemetlenség a kicsi a homokozóban ült a többi gyerekkel és sajnos az egyik kislánynak a szemébe szórta a homokot.Az anyuka úgy rám förmedt,hogy a gyerekének a szeme amúgyis be van gyúlladva és a gyrekemet ne vigyem olyan helyre ahol homokozni lehet.Szegény kicsifiam 1éves volt még igazán nem is tudta mit csinál.Én is jártam már így,hogy az én gyerekemtől elvették a játékot ,de nem szoktam ráförmedni senkire sem.Nem vagyok egy kötekedős,veszekedős.A két gyerek mikor mondja,hogy ki akar menni a játszótérre görcsbe rándúl a gyomrom és inkább elviszem őket biciklizni,sétálni és a húgom kisfiaihoz.Sajnos nem vagyok híve a játszótérnek!
2008. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig masik jatszoterre megyunk, igy nem unalmas nekem. Mert megmondom oszinten hogy az en kisfiam meg a gyerekek altalaban elvezik a jatszikat, nekik mindegy melyikre, csak menjunk!!Gondolom neked is total unalmas. Es meg a varos masik vegebe is elmegyunk, aztan racsodalkozok sokszor: nem is tudtam hogy ilyen jo ez a jatszi! Mi biciklivel kozlekedunk, a manom hatul ul, es igy persze gyorsan megy.
2008. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alig várom, hogy végre leülhessek és olvassak, vagy valami pihenőset, de Picim 2 éves a játszón mindig kifogjik, hogy senki sincs így vele kell játsztanom ami nem baj, de fárasztó, haza megyünk vár a munka...
2009. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!