Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak egy gonosz...

Mit csináljak egy gonosz rossz 4 évessel?

Figyelt kérdés
Testvéremnél élek egy időre . A majdnem 4 éves fia rgy igazi fkalap. Gonosz, rossz, neveletlen. Ha bekattan akkor harap, csipked, kiabál,futkos köcsögösködik, kunyerál. Megütni nem üthetem, nem az enyém, rögtön menne sírni az anyjához. Hogy lehet fegyelnezni, hogy nehogy én legyek a bűnbak.

2015. júl. 31. 14:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Én semmit nem látok a gyereken a történet alapján, ami ne illene akármelyik elhanyagolt lelkű 4 évesre. Azt elmeséled, hogy milyen az, amikor játszotok, mennyit van ölelgetve, dícsérve, puszilva, szeretve a gyerek? Mert azt látom, hogy mindenki türelmetlen, kiabálós görény nálatok, de nincs valaki, aki szereti is szegényt?
2015. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Öcsém! Azért írtam a durvább játszást mert korábban valaki írta, hogy birkóztak vele meg ilyenek. Area irtam. Neg úgy alapból nem akarok foglalkozni vele nem az én gyerekem. Örülök annak a két nap hétvégének munka mellett.
2015. júl. 31. 14:47
 13/29 A kérdező kommentje:
A szülőknek a szeme fénye a gyerek szeretik meg dicsérik de attól még rosszalkodik. Kb minden nap többször tudatva van velük hogy szeretik.
2015. júl. 31. 14:50
 14/29 anonim ***** válasza:

60% teegy nagyon jo ember vagy


a fiu azert ilyen mert mindenki leirta. betettek a rajta mqr semmi se segitcskatulyaba o meg megtanult ennek megfeleloen viselkedni.

kis szeretet, odqfogyeles es nem lenne kisordog. csal egy ember kellene,aki maskepp kozelit hozza. attol tartok, nem te leszel

2015. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
És naponta hányszor van kimondva, hogy rossz, rosszalkodik, kezelhetetlen, hányszor van szidva és kiabálva? MErt ez is beépül, és ahogy mondták előttem, ennek megfelelően fog viselkedni. Ha a rosszaságra nincs reakció, vagy nem jelentős, ha a jó ki van emelve, és dícsérve van, ha járókelőknek, szomszédoknak és egymás között is csak arról beszéltek, milyen fantasztikus gyerek, mi mindenben ügyes és milyen jó gyerek, akkor változni fog. Mert akkor az lesz a róla kialakult kép. Meg akar felelni, és amit hall, az alapvetően meghatározza azt, ahogy viselkedik.
2015. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
A gyerek mindenhol széjjel van dicsérve. Én is azt hittem milyen jó okos csendes gyerek lesz. A gyerek sok szeretet kap. Ha rossz meg leszidást. Általánosan jól van nevelve intelligens szülők, csak kevés idejük van. De akkor is rossz és zavar. Mert ha bekattan szó nem segít. Volt higy csipkedett harapott én felmentem a szobámba, bezártam az ajtót. Ő meg két percen át kb hörögve dörömbölt.
2015. júl. 31. 14:58
 17/29 anonim ***** válasza:
Ha a szülők is látják a problémát, nem lehet nevelési tanácsadót ajánlani nekik?
2015. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
45%

Én még életemben nem hallottam felnőtt embert így hozzáállni egy 4 éves gyerekhez, hogy f*klap, meg köcsögösködik, mi van???!!! Szerintem fel kellene nőnöd. Lehet hogy azért ilyen veled, mert érzi rajtad, hogy utálod, ahogy írod ha normálisan játszol vele, akkor ő is normálisan viselkedik, vajon miért??

Amiket leírtál azért nem olyan sátáni, ördögi dolgok :D.

Ha nincs türelmed hozzá, akkor vonulj be a szobádba, zárd magadra az ajtót, vagy menj el otthonról, és mindenkinek jobb lesz. Gondolom a tesódéknál szívességből laksz, alkalmazkodnod kell hozzájuk. Vagy türelemmel ellenni a gyerekkel, vagy elvonulni.

2015. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Felesleges papolnom, nem ki vannak forgatva a szavaim. Nem csak velem bánik így mint már 20x leírtam. Csak ha engem piszkálba szülő azonnal lehordja mert egy vendéggel bem bánhat így. Tök mindegy ha majd megint vergődik kizárom a fenébe. Csak akartam valami megoldást amivel levakargatom. Ott van másik tesó gyereke, az egy áldott jó gyerek. Sose láttam még rossznak. Pedig azonos korúak.
2015. júl. 31. 15:53
 20/29 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszem,hogy egy 4 éves gyerek tud gonosz lenni.

Esetleg elevenebb a kelleténél.

Ha annyira nem szereted ne erőltesd a dolgot. Ne játsz vele,ne szólj hozzá.

Szerintem ezzel neki is sokat segítenél.

A köcsögösködés,és a fkalap nem éppen egy jó nagynénire utal.

Bocs

2015. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!