Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítség! Kocsonyás, nyálkás...

Segítség! Kocsonyás, nyálkás széklet kisgyermeknél mitől lehet?

Figyelt kérdés
Korábban fájt a hasa, étvágya változó.A gyerekorvos csak féreghajtót írt fel, azonban a székletben még most is kocsonyaszerű valamik vannak, a székletet pedig olyan nyálkás anyag veszi körül. Ebben ürülne a pete? Már lassan 2 hete kapta a féreghajtót,lassan ismételni kell. Kinek van tapasztalata ebben ? Nagyon aggódom, nehogy valami baj legyen! Segítsetek! köszi... :(
2010. márc. 5. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bélhurutra gondolok! Féreghajtót gyereknek, hát nem tudom. Én a helyedben ezt nem hagynám annyiban.
2010. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet féreghajtót gyerekeknek. Semmi baja nem lesz tőle. Viszont ha férges lenne, akkor vagy nagyon sokat enne és nem hízna semmit, vagy nem lenne étvágya. viszont elvileg az első tabletta után ki kellett volna jönnie valamennyinek legalább. Próbáld meg a következőnél(féreghajtó ismétlésénél), hogy a tabletta után magnéziumtejet adsz neki (gyógyszertárban lehet kapni) Mert a gyógyszer csak megöli a férget, de nem hajtja ki. Bár nem hallottam még, hogy akinek bélférge van...kocsonyás,nyálkás lenne a széklete. Szerintem ott más probléma van. De lehet, hogy hülyeséget mondok.
2010. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak volt bélférge sajna, de nem volt nyálkás a széklete én is inkább a bélhurutra gondolok én vissza vinném az orvoshoz!!!
2010. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de


okok lehetnek:

- bélflóra felborulása (pl antibiotikum kúra, vagy fertőzés után)

- fertőzés (vírus, baktérium,parazita, féreg)

- étel intolerancia

- bélgyulladás

stb.


Nektek kiderült mi okozta? Elmúlt? Mennyi idő alatt rendeződött?

2017. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!