Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiamnak a 7 törpét festeném...

Fiamnak a 7 törpét festeném fel az egyik falra. Hófehérke nélkül. A másikra az Aladdinból a dzsinit jó nagyban. Ezek mellett szerintetek milyen legyen a falvédő és az ágytakaró? Ezek is ilyen mesefigurásak, vagy az már túl giccses?

Figyelt kérdés
Nem lesz nagyon "fojtó" ez a sok mese? A szőnyeg is gyerekmintás lesz, a függöny is, szóval ezek mellett ti milyen falvédőt és ágytakarót választanátok?
2010. márc. 3. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha már a szőnyeg is az,akkor többi nem oszt:D Vegyél abból is meséset,legalább jó sok inger éri:D
2010. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami színben paszol hozzzá. Akár mesés vagy állatos is. Nálunk az állatok jöttek be. Hamar megtanulta őket e miatt
2010. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira színesre nem akarom a szobát. Viszont lehet hogy tényleg csak állatos lesz. Köszi
2010. márc. 3. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem meg egy picit sok lesz igy a szoba.

SZóval akkor az ágyneműből spórólnám ki a figurákat.

Vagy ha még nincs meg a szőnyeg esetleg az lehetne egyszinű.Vagy a függöny.De ha mindenen lesz valamilyen állat az szerintem sok lesz.

2010. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:) első vagyok:)


szerintem is érdemese lett volna, ha a szőnyeg a függöny nem mintás:)


Amúgy meg szerintem a falra fess az össszes disney meséből,nem kell bazi nagyban és csajokat is fess neki:)

2010. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nincs meg a függöny és a szőnyeg sem, most készülünk megvenni. A csajokat a párom nem akarja neki. Köszi nektek.
2010. márc. 4. 18:13
 7/7 anonim válasza:
100%
Én is festettem a falra de a falvédő halvány rózsaszín vékony csíkos lett és az ágy takaró is hasonló csak vastagabb csíkkal. Naon sok lesz a figura nekem így is sok függöny szőnyeg és a fal is tehát nem tennék még mintákat oda is.
2010. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!